reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

U nas spokojniejszy je tylko w nocy. Reszta karmień to wygibasy i wrzaski. Inna pozycja, na przykład leżąca nie pomaga, mleko leci więc nie o to chodzi. Tak to mógł przy cycku wiedzieć nie wiadomo ile a teraz się odwidzialo.
U nas w nocy też bezproblemowo. A długo to już u ciebie trwa? Bo mnie koleżanki uprzedzał że będą takie kryzysy karmienia po kilka dni.
 
reklama
My tylko na lezaco bo jest mi za ciężko go trzymać przed sobą. Jak jedziemy autem a płacze to go przystawiam w pozycji klasycznej. Jak jesteśmy u kogoś to wszystko inne ciekawsze niż cycek rozglądanie i podziwianie świata za nic w świecie nie zje... A w domu musi być kompletna cisza bo inaczej się wyrywa i patrzy kto mowi 😅 dodatkowo ida mu chyba zeby wjechał dentinox i camilla
U mnie też najlepiej jak nikogo nie ma w pobliżu, bo zje 3 min a potem rozgladanie :) ciekawskie się robią nasze bobasy :) na spacerach też coraz częściej się woli rozglądać niż spać.
 
U mnie też nie chce za bardzo jeść cyca. W nocy ładnie je a w dzień marudzi. Ja od kilku dni po karmieniu odciągam i daje z butelki to wtedy zjada. I tez tak ma, że chce cyca ale jako smoczek bo jak zacznie mleko lecieć to juz nie chce a wtedy mleko leci wszędzie.
 
U nas w nocy też bezproblemowo. A długo to już u ciebie trwa? Bo mnie koleżanki uprzedzał że będą takie kryzysy karmienia po kilka dni.

Wiesz co, właściwie to od kilku dni taki niespokojnych jest przy jedzeniu, więc stosunkowo świeża sprawa.
U nas na spacerach wcześniej spał, teraz krótka drzemka i też świat ogląda. Przy karmieniu też nie mogę z nikim rozmawiać bo jest żywo zainteresowany 😁. Dzisiaj rano szafy z ubraniami zapomniałam zamknąć, to co chwilę jprzerywał jedzenie żeby zerknąć bo tam kolorowo i też jeść nie mógł z tego powodu spokojnie 🤣
 
Dziewczyny czy u was obserwujecie juz jakies zachowanie maluszkow na ząbkowanie ... ja juz zglupialam myślałam ze małemu ida zeby dzis pediatra stwierdziła ze zeby nie ida. Mały nie chciał jej otworzyć buzi to tylko palcem przejechal po dziaslach i stwierdziła ze to nie zabkowamie...
 
Dziewczyny czy u was obserwujecie juz jakies zachowanie maluszkow na ząbkowanie ... ja juz zglupialam myślałam ze małemu ida zeby dzis pediatra stwierdziła ze zeby nie ida. Mały nie chciał jej otworzyć buzi to tylko palcem przejechal po dziaslach i stwierdziła ze to nie zabkowamie...
Mi kiedyś powiedziała, że dziąsełka będą rozpulchnione, a jak są takie cienkie z takimi liniami tam, gdzie powinny być ząbki to do wyrzynania jeszcze daleko.
 
Dziewczyny, ta hula kula to był strzał w dziesiątkę jako zabawka dla mojego syna. Oszalał na jej punkcie! 😂 Kupiłam z vinted za 1/3 ceny co nowa, a wygląda jak nieużywana i nawet baterie działają 😁 Jak pierwszy raz włączyłam to był szał i ciągle tylko rączki wyciągał, żeby ją dosięgnąć. A później jak go zostawiłam samego z nią to słyszałam aż na dole jak ją maltretuje i się z piskiem śmieje 😁 dzięki za polecenie! Macie jeszcze jakieś fajne zabawki? 😁
 
Dziewczyny, ta hula kula to był strzał w dziesiątkę jako zabawka dla mojego syna. Oszalał na jej punkcie! 😂 Kupiłam z vinted za 1/3 ceny co nowa, a wygląda jak nieużywana i nawet baterie działają 😁 Jak pierwszy raz włączyłam to był szał i ciągle tylko rączki wyciągał, żeby ją dosięgnąć. A później jak go zostawiłam samego z nią to słyszałam aż na dole jak ją maltretuje i się z piskiem śmieje 😁 dzięki za polecenie! Macie jeszcze jakieś fajne zabawki? 😁

Mój ostatnio dostał szczeniaczka uczniaczka 6msc+, co prawda jeszcze dla niego za bardzo skompilowane, ale jest bardzo wpatrzony gdy zabawka do niego mówi i jeszcze świeci się jej serduszko 😁
 
reklama
Dziewczyny, ta hula kula to był strzał w dziesiątkę jako zabawka dla mojego syna. Oszalał na jej punkcie! 😂 Kupiłam z vinted za 1/3 ceny co nowa, a wygląda jak nieużywana i nawet baterie działają 😁 Jak pierwszy raz włączyłam to był szał i ciągle tylko rączki wyciągał, żeby ją dosięgnąć. A później jak go zostawiłam samego z nią to słyszałam aż na dole jak ją maltretuje i się z piskiem śmieje 😁 dzięki za polecenie! Macie jeszcze jakieś fajne zabawki? 😁

A ta hula kula to chyba ma różne wersje? Czy tylko różnią się kolorami?
 
Do góry