reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

A propos Nfz to dzisiaj byłam rano na badaniach okresowych do pracy i mam jeszcze okulistę zrobić. Pojechałam do przychodni, a tam tłum ludzi, więc stwierdziłam, że nie będę stała na zewnątrz min godz czekając na możliwość zapisu, pomyślałam- zadzwonię. I tak mija już z jakaś 40 próba połączenia, a tu ciągle zajęte na obu nr tel 🙄 można wyćwiczyć cierpliwość w ten sposób
 
reklama
o jej ale się rozpisałyście się hehehe zaległości mam. Byłam na małych zakupach dużo kupiłam jogurt typu greckiego i pojemniczek na zastrzyki i na kompresy.. dostałam telefon ze mogę dzisiaj przyjechać o 17 na wizytę.. bo zwolniła się godzina bo ktoś się pochorował.. super nie mogę się doczekać .. mój wykrakał bo ciagle wczoraj powtarzał w poniedziałek wizytę. Masz. mowie na środę co ty z tym poniedziałkiem.. i wykrakał cieszę się a jednocześnie strasznie się boje :( byłam po zakupach u mojego aniołka i jeszcze na kurtkę spadła na mnie ptasia kupa.. 🥴znak od Mojego Aniołka chyba.. do tego bałam się wejść na cmentarz i rozglądałam się wszędzie wokół byłam sama i bardzo się bałam czułam w sobie taki strach zaczął wiać mocno wiatr..ptaszki głośno śpiewały i miałam dziwne uczucie musiałam zapalić szybko znicz i wyszłam.. dawno u córki nie byłam i chyba dlatego i a Tatuś dziecka to juz rzadko przychodzi..
 
niestety takie są kur... realia;(
@Jotka_Szczotka z roczniakiem to prawie jak bliźniaki. Ja mam zaraz 6 latka i nie wiem jak ogarne zima to prowadzenie i odbieranie z przedszkola

@Malinowysok zajebisty nick;)) witaj kiedy planowany termin porodu?
Terminem porodu pochwalę się po wizycie u lekarza :)
Czy Wy też byłyście takie zmęczona i śpiące od samego początku?
Nie wiem jak będę pracować w takim stanie, a praca biurowa ale wymagająca.
 
Miałam straszne sny po śmierci dziecka ze nie mogę sama przyjść na cmentarz a jak juz jestem sama to mnie w snach wyganiano z cmentarza nie chciano mnie :/ jak powiedziałam jedz ze mną sam zapal pomodlij się i może przestanie.. nie chciał jedzić i jedzilam sama w końcu się wkurzyłam jedziesz ze mną i koniec tez mam ból w sercu i pojechał.. zapalił za kilka dni sny ucichły...wierze w te sny bo często mi się śnił mój wujek nie wiem co chciał ale śnił się dość często. Nie wiem o co mu chodziło bo zapaliłam znicz i dalej chciał cos przekazać ale nie wiem co.. po jakimś czasie przeszło
 
Terminem porodu pochwalę się po wizycie u lekarza :)
Czy Wy też byłyście takie zmęczona i śpiące od samego początku?
Nie wiem jak będę pracować w takim stanie, a praca biurowa ale wymagająca.
Łączę się w bólu. W zeszłym tygodniu miałam pierwsze zmiany to jakoś szło przeżyć bo po południami można było się zdrzemnąć, a w tym tygodniu drugie zmiany i już czuje senność 🙄 i jak tu przetrwać w pracy 🙈
 
Hej hej! Trzymam kciuki zeby juz tak zostalo:) pierwsza ciaza?

Dziękuję :) Tak, to jest/będzie pierwsza ciąża. Niestety, mam za sobą dwa poronienia w 6 tygodniu. Przyjmuję progesteron, mam teraz dużo mocniejsze objawy i kreski na testach dużo mocniejsze - więc mam nadzieję, że tym razem się uda.
Leonie Jak długie masz cykle? 😊
Gratulacje 😍
28-29 dni. Termin na 27 listopada, ale zobaczymy jak to będzie bo wygląda na to, że w tym cuklu miałam bardzo wczesną owulację. W zeszłą niedzielę miałam plamienie, które wzięłam za owulacyjne... a to już była implantacja. W zeszły poniedziałek nudności już wtedy był test pozytywny.
 
Dziewczyny ja ostatnie 3 miesiączki miałam przed plamienia brązowe a teraz przed miesiączka testy pozytywne . Boje się ze przez te plamienia które miałam mogę poronic ale zmieniam lekarza i nie chce dzwonić do byłej lekarki chodz ona mówiła ze nie misi to hyc niedobór luteiny ze to czasami tak się zdarza ...
 
Wiecie co ale z tą endoproteza to akurat prawda. Moja babcia już czeka 15 lat na endoproteza lewego kolana, ma mieć za 2 lata. A okazało się niedawno, że w prawym kolanie też powinna mieć endoproteze i musi czekać 20 lat... A ma 76 lat, to sobie wyobraźcie. Żart jak najbardziej prawdziwy 😃
Ja pracuje na rehabilitacji nfz, na oddziale i wlasnie wrocilam do pracy i zastaly mnie nowe wymagania i wlasnie mam pracowac terqz z endoprotezami 🙈🙈🙈 musze sie wszystkiego nauczyc ,bo wczesniej mialam stycznosc tylko z lokciowymi i barkowymi.
Dzisiaj 26 dc. Jutro planowo okres.
Z moich wyliczeń wychodzi 3+7.
Jak sprawdzałam termin to wychodzi mi koniec listopada.
No to elegancko oby @ nie przyszla
niestety takie są kur... realia;(
@Jotka_Szczotka z roczniakiem to prawie jak bliźniaki. Ja mam zaraz 6 latka i nie wiem jak ogarne zima to prowadzenie i odbieranie z przedszkola

@Malinowysok zajebisty nick;)) witaj kiedy planowany termin porodu?
No ja mam w domu 6latka (za tydzień dokladnie kończy) i właśnie roczniaka.. to w listopadnie bedzie mial 21 miesiecy! Toz to nadal dzidziuś. Wiec jakbym niedaj boze miala miec teraz bliźniaki to pierwsze przyszloby zalamanie.. bo mieszkamy na 4 pietrze bez windy. 🤣😂
Dziękuję :) Tak, to jest/będzie pierwsza ciąża. Niestety, mam za sobą dwa poronienia w 6 tygodniu. Przyjmuję progesteron, mam teraz dużo mocniejsze objawy i kreski na testach dużo mocniejsze - więc mam nadzieję, że tym razem się uda.

28-29 dni. Termin na 27 listopada, ale zobaczymy jak to będzie bo wygląda na to, że w tym cuklu miałam bardzo wczesną owulację. W zeszłą niedzielę miałam plamienie, które wzięłam za owulacyjne... a to już była implantacja. W zeszły poniedziałek nudności już wtedy był test pozytywny.
Doskonale Cie rozumiem mialam w zyciu 4 biochemiczne, ostatnia w pprzednim cyklu. Bedzie dobrze!
 
reklama
Dziewczyny ja ostatnie 3 miesiączki miałam przed plamienia brązowe a teraz przed miesiączka testy pozytywne . Boje się ze przez te plamienia które miałam mogę poronic ale zmieniam lekarza i nie chce dzwonić do byłej lekarki chodz ona mówiła ze nie misi to hyc niedobór luteiny ze to czasami tak się zdarza ...
nie wiem, czy to pomoże, ale ja też ostatnie kilka lat miałam brązowe plamienia przed okresem. I okres był taki podzielony. Dwa, trzy dni krew. Dzień nic. I znów dwa dni dużo krwi. W pierwszej ciąży miałam brązowe plamienia i brałam duphaston. W drugiej nie pamiętam, bo już miałam dwulatke w domu i niewiele z ciąży pamiętam. Na pewno nie leżałam ;) Teraz od początku nic. Zero plamienia. Od dwóch lat mam problemy z cerą, które podobno wskazuja na nadmiar prolaktyny ale lekarz powiedział, żeby się tym nie przejmować.
 
Do góry