reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja zawsze ubierałam synka w kombinezon który rozpinał się w dwóch miejscach po bokach i nóżki jakby razem. Taki jakby trochy na dole jak śpiworek a na gorze jak kombinezon. Takie można kupic w smyku i h&m. Potem znalazłam model od elodie details 6-12 bo inni już dla takich większy j nie produkowali. A taki a la jak śpiwór/ ciepła wkładka do spacerówki to miałam od Emmaljungi i była mega (kupiłam razem z używana Emmaljunga
Ja kupiłam śpiwór cottonmoose już na 3 lata. Ma odpinany dół, który dopóki dziecko nie przejdzie do spacerówki może być torbą do wózka. Dla mnie ekstra rozwiązanie.
 
reklama
Dziewczyny, a co kupujecie sobie do szpitala i porodu? Bo tu słyszałam bardzo różne opinie. Jeśli trafiłabym do szpitala przed porodem, to podobno lepiej sprawdza się piżama - ze względu na podpinanie KTG. A z drugiej strony - do badania ginekologicznego to już niewygodnie. Do porodu i po nim znów koszule. I tak się zastanawiam, jak to najlepiej ogarnąć. Znalazłam taki komplet porodowy - bluzka (z odpinaną górą do karmienia i kangurowania) i spódnica kopertowa - ale to kosztuje ok 300zł, więc trochę drogie... Podpowiedzcie, co Wam się najlepiej sprawdziło przy poprzednich porodach :)
Ja córkę rodziłam w starym t-shirt 🙈
Tak mnie zabrali na porodówkę z oddziału patologii ciąży jak zaczęłam rodzic wiec tak tez skończyłam:) wcześniej na oddziale leżałam w getrach i koszulce właśnie, po porodzie przebrałam się w koszule ale tylko na 1 dzien bo sprawdzali co chwile jak tam się goi itp. Potem już znowu chodziłam w getrach i koszulce.
Ja po prostu nie lubię koszul do spania wiec ich nie kupuje:)
 
Czy któraś z Mam będzie rodzić przez cesarskie cięcie? Wiecie już? Co sądzicie o wykupieniu indywidualnej opieki położnej? Ja biję się z myślami. Z jednej strony nie chcę być faworyzowana, ale z drugiej… to będzie mój pierwszy poród, pomoc będzie niezbędna.
 
reklama
Czy któraś z Mam będzie rodzić przez cesarskie cięcie? Wiecie już? Co sądzicie o wykupieniu indywidualnej opieki położnej? Ja biję się z myślami. Z jednej strony nie chcę być faworyzowana, ale z drugiej… to będzie mój pierwszy poród, pomoc będzie niezbędna.
Ja słyszałam o indywidualnej opiece położnej tylko do porodu SN, ale przy cesarce i tak się nie przyda, bo operacje przeprowadza lekarz. Dziecko idzie do inkubatora, a kobieta na salę pooperacyjna. Do porodu SN dużo dziewczyn chwali, czuły się dzięki temu pewniej.
 
Do góry