reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mnie boli nad łechtaczka tjb ta kosc,powiedziałam to mojej lekarz powiedziałam że da mi skierowanie do ortopedy bo może coś z spojeniem łonowym
No i czeka mnie wizyta i usg czy te kości spojenia się nie rozchodzą
Boli mnie przy chodzeniu, chodzeniu po schodach,wysiadaniu z auta,wstawaniu i zauważyłam ze zaczęłam chodzić jak kaczka
Zobaczymy mam nadzieję że to nic takiego
Ja tez właśnie jak kaczka chodzę ja mam takie uczucie jakby okres był to tez tak wargi rozpieralo i to takie same dziwne uczucie a jak ściągam spodnie to wszysfko obolałe tam w kroczu jakbym siedziala pół dnia na twardym siodełku od roweru :/ w czwartek mam lekarza nie wiem szybciej na pewno mmie nie weźmie :/
 
reklama
Mnie boli nad łechtaczka tjb ta kosc,powiedziałam to mojej lekarz powiedziałam że da mi skierowanie do ortopedy bo może coś z spojeniem łonowym
No i czeka mnie wizyta i usg czy te kości spojenia się nie rozchodzą
Boli mnie przy chodzeniu, chodzeniu po schodach,wysiadaniu z auta,wstawaniu i zauważyłam ze zaczęłam chodzić jak kaczka
Zobaczymy mam nadzieję że to nic takiego
Wiesz coś wzięłam teraz lusterko i Norlamnie się przeraziłam mam cała prawa stronę spuchnięta i dwa żylaki 😳
 
Ja tez właśnie jak kaczka chodzę ja mam takie uczucie jakby okres był to tez tak wargi rozpieralo i to takie same dziwne uczucie a jak ściągam spodnie to wszysfko obolałe tam w kroczu jakbym siedziala pół dnia na twardym siodełku od roweru :/ w czwartek mam lekarza nie wiem szybciej na pewno mmie nie weźmie :/
Ja dziś miałam wizytę wspomniałam o tym powiedziała,że da skierowanie , że zdarza się rozejście spojenia w ciazy że musi być wykonane usg i juz lekarz ocenia co dalej moze wysłać do fizjoterapeuty na naukę ćwiczeń jak odciążyć spojenie albo niekiedy przyklejają jakieś taśmy.
Mam nadzieje ze wszystko tam jest dobrze i nic mi się nie rozchodzi tylko taki urok ciąży, ale dziwny ten ból taki tępy ból
 
Ja dziś miałam wizytę wspomniałam o tym powiedziała,że da skierowanie , że zdarza się rozejście spojenia w ciazy że musi być wykonane usg i juz lekarz ocenia co dalej moze wysłać do fizjoterapeuty na naukę ćwiczeń jak odciążyć spojenie albo niekiedy przyklejają jakieś taśmy.
Mam nadzieje ze wszystko tam jest dobrze i nic mi się nie rozchodzi tylko taki urok ciąży, ale dziwny ten ból taki tępy ból
Masakra co.. dziwne objawy mamy ale żylaki w takim miejscu dramat.. jeszcze dwa widać gołym okiem wcześniej tego mie widziałam bo przez brzuch już nic nie widzę 🤦‍♀️ Będę jutro dzwonić do mojego lekarza
 
Masakra co.. dziwne objawy mamy ale żylaki w takim miejscu dramat.. jeszcze dwa widać gołym okiem wcześniej tego mie widziałam bo przez brzuch już nic nie widzę 🤦‍♀️ Będę jutro dzwonić do mojego lekarza
Zadzwoń koniecznie bo żylaki niezależnie w jakim miejscu moga być wskazaniem do brania heparyny ze względu na ryzyko zakrzepicy więc warto skonsultować. I bardzo współczuję, z tego co czytałam to rzadka przypadłość ale oby była bezbolesna. Podobno po połogu znikają u większości samoistnie.
 
Hey dziewczyny zaczynam 26 tydzień i wiem że to co trzeba kupić juz było ale powiedzcie mi ile tych wszystkich rzeczy potrzebnych dla mamy kupić. To moja pierwsza ciąża🙈 Czuje się jak dziecko we mgle.
 
Zadzwoń koniecznie bo żylaki niezależnie w jakim miejscu moga być wskazaniem do brania heparyny ze względu na ryzyko zakrzepicy więc warto skonsultować. I bardzo współczuję, z tego co czytałam to rzadka przypadłość ale oby była bezbolesna. Podobno po połogu znikają u większości samoistnie.
Biorę acard od początku ciąży:( ciekawe co
Powie lekarz może ma dzisiaj jakieś okienko.
 
reklama
Biorę acard od początku ciąży:( ciekawe co
Powie lekarz może ma dzisiaj jakieś okienko.
Ja zylaki w tym miejscu miałam w pierwszej ciąży, mam tez teraz. Dokładnie tak się to objawia, takie dziwne uczucie opuchnięcia i dyskomfort przy sikaniu.
Nic się na to nie bierze, te żylaki znikają same po porodzie, u mnie tak było. Jedynie co to w ciągu dnia możesz podkładać sobie poduszkę pod tyłek żeby był wyżej i tyle. Jeszcze 3 mce - damy radę:) Wbrew pozorom to bardzo częsta przypadłość, tylko mało kto o tym mówi.
 
Do góry