reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny czy nadajecie maluchom drugie imię? Ja małej ze względu, na to że nie ma św Alicji chciałam dać drugie imię. Mój mąż na to przystał choć nasz syn ma tylko jedno imię. Moja mama przeżywa to strasznie. Ciągle mi truje, że robię dziecku problem na całe życie, bo mojemu bratu dali drugie i w każdym urzędzie i w szkole o tym zapomnałi, co się wiązało z ciągłymi korektami. No i teraz pewna nie jestem.
Ja nie, będzie tylko Iga :) ale ja sama mam dwa imiona i nie uważam żeby to bylo uciążliwe :)
 
reklama
Dziewczyny cukrzycowe,

Potrzebuję podpowiedzi :)
Jak często mierzycie cukier glukometrem i jakie powinny być max. wyniki?
Nie byłam jeszcze u diabetologa ale dostałam dziś w aptece glukometr, więc mogę zaczynać mierzyć tylko nie wiem kiedy i jaki wynik będzie dobry 😆
4x dziennie:
- na czczo (70-90)
- 1h po śniadaniu (<140)
- 1h po obiedzie (<140)
- 1h po kolacji (<140)

ja czasem mierze tez sobie godzinę po jakis przekąskach sprawdzając czy skacze mi po nich cukier i czy mogę je jeść ;)
 
Dziewczyny czy nadajecie maluchom drugie imię? Ja małej ze względu, na to że nie ma św Alicji chciałam dać drugie imię. Mój mąż na to przystał choć nasz syn ma tylko jedno imię. Moja mama przeżywa to strasznie. Ciągle mi truje, że robię dziecku problem na całe życie, bo mojemu bratu dali drugie i w każdym urzędzie i w szkole o tym zapomnałi, co się wiązało z ciągłymi korektami. No i teraz pewna nie jestem.
Ja mam drugie imię, moja córka również i synek tez będzie miał.
Nigdy nie miałam problemu z tym ze mam drugie imię, nigdzie jego ode mnie nie wymagali poza jakimiś urzędowymi sprawami typu dowód osobisty.
 
Dziewczyny czy nadajecie maluchom drugie imię? Ja małej ze względu, na to że nie ma św Alicji chciałam dać drugie imię. Mój mąż na to przystał choć nasz syn ma tylko jedno imię. Moja mama przeżywa to strasznie. Ciągle mi truje, że robię dziecku problem na całe życie, bo mojemu bratu dali drugie i w każdym urzędzie i w szkole o tym zapomnałi, co się wiązało z ciągłymi korektami. No i teraz pewna nie jestem.
Ja daje, mój mąż i ja też mamy po dwa imiona. W sumie to u mnie jest tak, że mąż uważa to za ważne żeby mieć właśnie dwa imiona 😁
 
Dziewczyny czy nadajecie maluchom drugie imię? Ja małej ze względu, na to że nie ma św Alicji chciałam dać drugie imię. Mój mąż na to przystał choć nasz syn ma tylko jedno imię. Moja mama przeżywa to strasznie. Ciągle mi truje, że robię dziecku problem na całe życie, bo mojemu bratu dali drugie i w każdym urzędzie i w szkole o tym zapomnałi, co się wiązało z ciągłymi korektami. No i teraz pewna nie jestem.
Mam dwa imiona, trochę nie wiem po co. Nie używam go, może gdybym była artystką, abo jakaś znaną osobistością to by mnie wyróżniało, a tak musiałam pilnować na świadectwach, certyfikatach, urzędach... Nie powiem żeby to było jakieś bardzo uciążliwe, w końcu mnóstwo ludzi ma dwa imiona i wszyscy żyją.
Jak kobieta chce mieć dwa nazwiska to gorzej - dwa imiona i nazwiska trochę długo...
Jeśli czujesz że chcesz dać dwa imiona córce nie patrz na innych, może ona będzie ze swoimi dwoma imionami szczęśliwa i kiedyś Ci podziękuje😁
 
Ja nie wiem co jest ale od kilku dni boli mnie w kroczu jak chodzę nie jakoś mocno ale czuje jakbym miała coś Między nogami i wargi sromowe mnie bolą jakby były napuchniete nie wiem co to może być czy to normalne :/ ma ktoś coś takiego? 29tydzien
 
4x dziennie:
- na czczo (70-90)
- 1h po śniadaniu (<140)
- 1h po obiedzie (<140)
- 1h po kolacji (<140)

ja czasem mierze tez sobie godzinę po jakis przekąskach sprawdzając czy skacze mi po nich cukier i czy mogę je jeść ;)
Dziękuję :)
No to od jutra zabieram się za mierzenie/zapisywanie
 
reklama
Ja nie wiem co jest ale od kilku dni boli mnie w kroczu jak chodzę nie jakoś mocno ale czuje jakbym miała coś Między nogami i wargi sromowe mnie bolą jakby były napuchniete nie wiem co to może być czy to normalne :/ ma ktoś coś takiego? 29tydzien
Mnie boli nad łechtaczka tjb ta kosc,powiedziałam to mojej lekarz powiedziałam że da mi skierowanie do ortopedy bo może coś z spojeniem łonowym
No i czeka mnie wizyta i usg czy te kości spojenia się nie rozchodzą
Boli mnie przy chodzeniu, chodzeniu po schodach,wysiadaniu z auta,wstawaniu i zauważyłam ze zaczęłam chodzić jak kaczka
Zobaczymy mam nadzieję że to nic takiego
 
Do góry