reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja w piątek idę na glukoze.
Ubranka piorę w październiku. Dla mnie poprostu bez sensu żeby leżały na półce i się kurzyły.
Torbę spakuje jakoś w 32tc.
Do 30tc chce wszystko kupić i zamówić więc mam 5 tygodni (obecnie 25 równe)
Mam wrażenie, że robię się coraz bardziej senna.
Co do szczepień na krztusiec - nie szczepiłam się w poprzedniej ciąży i w tej się też nie szczepie.
A czy dużo z was zaszczepiło się na już na covid? - tylko proszę bez dyskusji za i przeciw 🙈 bo mi pęka głowa od info na temat szczepienia się w ciąży na covid
My drugiego imienia nie nadajemy. Też mam jakieś wrażenie, że jednak to trochę utrudnienie w życiu. Swoją drogą - my na żadne męskie imię nie możemy się zdecydować a co dopiero na drugie 😂👍
Ale zauważyłam, że e sporo jest Ignasiow i Szymonów przynajmniej w moim otoczeniu ciężarnych.

Nie pamiętam czy podawałam czego ile ale moja lista była na #listawyprawkowa jak wpiszecie sobie w lupkę to chyba wyjdzie
Tak ja już jestem po pierwszej dawcę w przyszłym tyg druga bez żadnych objawow :)
 
reklama
Ja w piątek idę na glukoze.
Ubranka piorę w październiku. Dla mnie poprostu bez sensu żeby leżały na półce i się kurzyły.
Torbę spakuje jakoś w 32tc.
Do 30tc chce wszystko kupić i zamówić więc mam 5 tygodni (obecnie 25 równe)
Mam wrażenie, że robię się coraz bardziej senna.
Co do szczepień na krztusiec - nie szczepiłam się w poprzedniej ciąży i w tej się też nie szczepie.
A czy dużo z was zaszczepiło się na już na covid? - tylko proszę bez dyskusji za i przeciw 🙈 bo mi pęka głowa od info na temat szczepienia się w ciąży na covid
My drugiego imienia nie nadajemy. Też mam jakieś wrażenie, że jednak to trochę utrudnienie w życiu. Swoją drogą - my na żadne męskie imię nie możemy się zdecydować a co dopiero na drugie 😂👍
Ale zauważyłam, że e sporo jest Ignasiow i Szymonów przynajmniej w moim otoczeniu ciężarnych.

Nie pamiętam czy podawałam czego ile ale moja lista była na #listawyprawkowa jak wpiszecie sobie w lupkę to chyba wyjdzie
Ja jestem po 2 dawkach. Po obu poza bólem ręki żadnych dolegliwości.
 
Ja jestem po 2 dawkach. Po obu poza bólem ręki żadnych dolegliwości.
Też jestem po dwóch dawkach i wszystko w porządku[emoji4].

Ostatnio mało się tu udzielam bo właściwie nie dzieje się nic istotnego. Czuję się dobrze, nic mi nie dolega, na krzywą idę w sobotę, kolejna wizyta za dwa tygodnie. Praca, dom i tak minie czas do porodu [emoji3]
 
Witam:) czy jest tu jakaś mama która będzie miała cc planowane w Krakowie na Ujastku?
Ja na Ujastku a czy ostatecznie cc to się okaże przy kwalifikacji.
 
Powiem wam DRAMAT. Moja szyjka znów się skrocila i jak po większej dawce leków się nie podniesie to czeka mnie szpital. Co najlepsze możliwe że będzie to przejazd ze szpitala do szpitala, bo mój syn polknal w sobotę 5gr i do tej pory nie wróciło. Co gorsza dziś przy wypróżnianiu strasznie płakał i narzekał na brzuch. Koniec końców w pewnym momencie przestał krzyczeć i stwierdził że już okej. Izby przyjęć w szpitalach każą jeszcze czekać bo nie mają miejsc. No i jutro umówiłam go na usg brzuszka by zobaczyć co się z tym pieniazkiem dzieje.
 
Dziewczyny,
Czy któraś z Was miała styczność z tym wózkiem lub jakimś z tej firmy? To jest Wiejar Molokai.
Baaaaardzo mi się spodobał ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii na jego temat ;)



06FC3D27-E358-4A68-B1EE-125953DC3496.jpeg
 
Cześć dziewczyny :)) od wczoraj jakoś mniej czuje ruchy mojego małego, właśnie weszliśmy w 27 tydzień, czy to jest normalne czy mam się martwić? Ogolnie czuje tylko jakieś przelewanie od wczoraj a nie kopniaki.
 
reklama
Wynik na czczo za duży. Nie jest mocno podwyższone ale jednak i niestety to cukrzyca ciazowa.
Glukometr nie jest aż tak dokładny jak wynik z krwi więc nie ma co się tym sugerować w 100%.
U mnie czasami różnica w dwóch glukometrach jest ok 10-15 jednostek.
Na pewno insuliny nie dostaniesz przy takiej krzywej ale dietkę na pewno i będziesz musiała mierzyć cukier :)
Daj znać po wizycie jak tam
Jestem w szoku bo nie dostałam skierowania do diabetologa ani zalecenia by mierzyć.. jedynie ograniczyć węgle proste, a akurat w ciąży słodycze i białe bułki mi najlepiej wchodziły [emoji23] No ale czas wrócić na dobre tory.. A jeszcze mam pytanie czy wiecie coś na temat usuwania pieprzyków w ciąży? Jak pępek zaczął mi się wywijać to wyszło, że w środku miałam pieprzyk o którym nie wiedziałam [emoji33] no i teraz się tak zastanawiam czy nie lepiej byłoby go usunąć bo potem może być ciężko go monitorować :/
 
Do góry