reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mi dietetyków zabronił owoców i nabiału po 16:00, powiedział ze właśnie rano jest najlepiej.
To z tym nabialem są różne informacje, bo mi lekarz powiedział, że jedyny nabiał to bez laktozy i nic nie powiedzial o porze dnia, a w tych książeczkach dołączonych do laktatora przeczytałam że rano nabialu lepiej nie jeść, bo wtedy najszybciej cukier skacze. No, ale tam nie pisze nic o laktozie.
 
reklama
Mnie dzisiaj kłuje z prawej strony co jakiś czas jakby jajnik albo to chyba się wiązadła rozciągają.. ma ktoś coś podobnego? 29 tydzień zaraz będę zaczynać
Ja mam i nawet o to wczoraj pytałam lekarza i mówił że to na pewno nie jajnik tylko więzadła bo akurat moja jest cała z prawej strony ułożona i tam ma główkę i stąd większy ciężar.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała wyniki z obciążenia glukozą dopiero kolejnego dnia lub jeszcze później? Robiłam dziś badania i mam już wyniki z morfologii, TSH i moczu, a glukoza nadal w realizacji (wszystko w Luxmed). Niby mam czas ale wolałabym już je znać zwłaszcza, że ostatnio jestem mocno senna..
 
Ja mam i nawet o to wczoraj pytałam lekarza i mówił że to na pewno nie jajnik tylko więzadła bo akurat moja jest cała z prawej strony ułożona i tam ma główkę i stąd większy ciężar.
U mnie tez jest z prawej. O to mnie pocieszylas tez mi się zdaje ze to nie jajnik tglko więzadło to nie będę pisać do mojego lekarza wzięłaam sobie pół nospy. To mnie boli tylko chwile i krótko co jakiś czas i dodatkowo boli mnie krocze😳 a ciebie ??
 
U mnie tez jest z prawej. O to mnie pocieszylas tez mi się zdaje ze to nie jajnik tglko więzadło to nie będę pisać do mojego lekarza wzięłaam sobie pół nospy. To mnie boli tylko chwile i krótko co jakiś czas i dodatkowo boli mnie krocze😳 a ciebie ??
Bolało przez pewien czas koło 22 tygodnia. Teraz już rzadko. Ale lekarz mówił że więzadła się tak schodzą i może boleć. A po prawej stronie to właśnie tak chwilowo bolało więc też myślałam że to jajnik.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała wyniki z obciążenia glukozą dopiero kolejnego dnia lub jeszcze później? Robiłam dziś badania i mam już wyniki z morfologii, TSH i moczu, a glukoza nadal w realizacji (wszystko w Luxmed). Niby mam czas ale wolałabym już je znać zwłaszcza, że ostatnio jestem mocno senna..
Ja miałam tego samego dnia po południu. Ale kiedyś też jakieś badania robiłam i były na drugi dzień dopiero.
 
To z tym nabialem są różne informacje, bo mi lekarz powiedział, że jedyny nabiał to bez laktozy i nic nie powiedzial o porze dnia, a w tych książeczkach dołączonych do laktatora przeczytałam że rano nabialu lepiej nie jeść, bo wtedy najszybciej cukier skacze. No, ale tam nie pisze nic o laktozie.
To ja chyba podobne książeczki mam
 
Mnie dzisiaj kłuje z prawej strony co jakiś czas jakby jajnik albo to chyba się wiązadła rozciągają.. ma ktoś coś podobnego? 29 tydzień zaraz będę zaczynać
25 tydzień jak się przed chwilą położyłam to też mnie tak cos kuje jak by mi coś uciekało 🤔 Sama nie wiem ale raz na jakis czas pozniej przechodzi i znowu wraca.
 
reklama
Do góry