reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Właśnie rozwarcia nie mam. Wszystko zamknięte. Tylko ta długość... Mam nadzieję że i u mnie skończy się happy endem
Ja ze 3tyg temu miałam szyjkę 27 mm i miałam takie same zalecenia jak Smaily. Po tygodniu miałam kontrolę i się podniosła do 38mm. Jak była krótka byłam świeżo po przeprowadzce i trochę się przeforsowałam.
 
myslalyscie już o karmieniu piersią? O kwesti odbijania dziecka czy jeśli dziecko nie odbije a zaśnie to może się zachlusnac i zawsze trzeba zrobić żeby odbił? Znam przypadek gdzie dziecko się zachlusnelo co wy o tym myślicie? Może na szkole rodzenia coś więcej powiedzą
 
Pobiłam dzisiaj rekord niskiego ciśnienia. Aż tak źle jeszcze nie było. Nie jestem pewna czy to jeszcze normalny wynik.
 

Załączniki

  • IMG_20210703_205030.jpg
    IMG_20210703_205030.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Pobiłam dzisiaj rekord niskiego ciśnienia. Aż tak źle jeszcze nie było. Nie jestem pewna czy to jeszcze normalny wynik.
Mi też czasem tak wskazuje, ale mierzę jeszcze raz i wtedy jest ok. Mierze ciśnienie codziennie (staram się) i w domu jest ok, a na wizycie za wysokie. Ja mam ciśnieniomierz naramienny, ponoć jest lepszy niż te na nadgarstek.
 
Do góry