reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej ☺ Mam termin na początek listopada, mam do Was pytanie - jak radzicie sobie ze stresem związanym z wirusem... Mnie ogarniają jakieś czarne myśli związane z problemami na porodówce... 😕
Wiadomo na poród rodzinny nie ma co liczyć, ale to chyba najmniejsze zmartwienie...
A może są jakieś Mamusie z Bydgoszczy?
p

Hej. Ja co prawda nie z Bydgoszczy ale chce rodzić w Bydgoszczy 😉i osobiście przeraża mnie myśl rodzenia samej i brak odwiedzin nawet przez męża 😔
 
reklama
Ja też nie śpię. Drzemnelam się trochę ale obudziłam się głodna 😂
Ból krzyży i lekkie skurcze dalej są ale nawet nie sprawdzam regularności. Nie czuje, żeby to było to.
Mam problem, bo zadarłam skórki przy paznokciach dwóch palców w prawej ręce i wdało mi się zakażenie jakieś. Boli i ropieje cholerstwo. Muszę chyba po weekendzie iść z tym do lekarza bo już długo się trzyma.
 
Spróbuj porządnie wymoczyc np w mydlinach. I zrobić takie przymoczki z rivanolu.
Ja też nie śpię. Drzemnelam się trochę ale obudziłam się głodna [emoji23]
Ból krzyży i lekkie skurcze dalej są ale nawet nie sprawdzam regularności. Nie czuje, żeby to było to.
Mam problem, bo zadarłam skórki przy paznokciach dwóch palców w prawej ręce i wdało mi się zakażenie jakieś. Boli i ropieje cholerstwo. Muszę chyba po weekendzie iść z tym do lekarza bo już długo się trzyma.
 
Hej! Czy któraś z Was co już ma dziecko wie o co chodzi z tym odbeknięciem po jedzeniu? Totalnie tego nie kumam co mam robić, po co to i czy naprawde musi
 
Mam problem, bo zadarłam skórki przy paznokciach dwóch palców w prawej ręce i wdało mi się zakażenie jakieś. Boli i ropieje cholerstwo. Muszę chyba po weekendzie iść z tym do lekarza bo już długo się trzyma.
Miałam coś kiedyś podobnego - lekarz kazał oktaniseptem kilka razy dziennie psikać i pomogło
 
Hej! Czy któraś z Was co już ma dziecko wie o co chodzi z tym odbeknięciem po jedzeniu? Totalnie tego nie kumam co mam robić, po co to i czy naprawde musi
Kochana czasem maluszek podczas jedzenia połyka dużo powietrza. Po jedzeniu powinno się podnieść maluszka wysoko na ramię żeby odbiło to powietrze bo inaczej będzie gromadziło się w brzuszku powodując kolki i ból. Nie każde dziecko tego wymaga - zależy od tego jak dziecko je :)
 
Dzięki, to mój pierwszy kontakt z małym dzieckiem w życiu, jak go kładę na ramieniu to mam wrażenie, że mu głowa tak lata dziwnie i nie chce go uszkodzić :O Dość często ma czkawkę po jedzeniu.
 
Dzięki, to mój pierwszy kontakt z małym dzieckiem w życiu, jak go kładę na ramieniu to mam wrażenie, że mu głowa tak lata dziwnie i nie chce go uszkodzić :O Dość często ma czkawkę po jedzeniu.
Główkę musisz asekurować do ok 3. miesiąca życia. Jak najczęściej kładź maluszka na brzuszku żeby mógł wzmacniać mięśnie. Pooglądaj sobie filmiki o prawidłowej pielęgnacji, noszeniu i podnoszeniu maluszka :) zawsze możesz poprosić położna środowiskową o pokazanie pielęgnacji :)
 
reklama
Do góry