reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja wyniki tez miałam tzn dalej mam wręcz idealne , ale jakoś w 18 tyg macica mi się napinała i od tego czasu biorę magnez slow mag aż sześć dziennie 😊
 
Siedzę na krzywej. Już drugi raz, bo poprzednie wyniki były jakieś dziwne dla lekarza i zlecił ponownie. Poprzednia glukoza była jakby mniej słodka, a ta mimo, że mi bardziej rozcienczyli bardziej i to dużo. W ogóle z glukometru wychodzi mi zawsze wysoki cukier, mimo, że pobierany z żyły. Ponad 110, a dzisiaj tylko 105. Zobaczymy jak dzisiaj będzie z wynikami :-)
 
Siedzę na krzywej. Już drugi raz, bo poprzednie wyniki były jakieś dziwne dla lekarza i zlecił ponownie. Poprzednia glukoza była jakby mniej słodka, a ta mimo, że mi bardziej rozcienczyli bardziej i to dużo. W ogóle z glukometru wychodzi mi zawsze wysoki cukier, mimo, że pobierany z żyły. Ponad 110, a dzisiaj tylko 105. Zobaczymy jak dzisiaj będzie z wynikami :-)
Drugi raz w tak krotkim czasie? Slyszalam, ze jest to duże obciazenie dla organizmu i wyniki mogą wyjść zaburzone za drugim razem.
@Bubuś jak tam dzisiaj sytuacja?
 
reklama
W sumie to odczekałam 1,5 tygodnia, bo miałam podziurawione żyły, bo zapomnieli zrobić jakiegoś wyniku i szłam jeszcze go dorobić. Tamto obciążenie wyszło: 89/89/88, jak teraz tak wyjdzie, to znaczy, że dla mnie glukoza to nic takiego
 
Do góry