reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny. Obudził mnie dziś potworny ból głowy jak zwykle przy zmianie pogody. Bolą mnie biodra od leżenia na twardym materacu :(
Brzuch dziś normalny, mały bryka zadowolony i jest ok. I oby tak zostało bo chce do domu, do wygodnego łóżka.
 
reklama
Mnie tez głowa często boli 😒 w pierwszym trymestrze to i pare razy w tyg , ale zawsze miałam problem z migrenami niestety , obyś szybko wyszła do domu ! Co lekarze mówią ?
 
Mnie tez głowa często boli 😒 w pierwszym trymestrze to i pare razy w tyg , ale zawsze miałam problem z migrenami niestety , obyś szybko wyszła do domu ! Co lekarze mówią ?
Właśnie był obchód. Mało do mnie dotarło przez ten ból głowy. TSH coś nie bardzo chyba bo zalecili ft3 i ft4 dodatkowo. No i czekamy na wyniki wymazów. Jeden z lekarzy zwrócił uwagę że jest rozwarcie na palec ale druga dr mówi mu że to 4 ciaza. To machnął ręką, że to norma w takim razie.
 
Właśnie był obchód. Mało do mnie dotarło przez ten ból głowy. TSH coś nie bardzo chyba bo zalecili ft3 i ft4 dodatkowo. No i czekamy na wyniki wymazów. Jeden z lekarzy zwrócił uwagę że jest rozwarcie na palec ale druga dr mówi mu że to 4 ciaza. To machnął ręką, że to norma w takim razie.
Ojej powiem ci ze jestem w drugiej ciąży , właściwie trzeciej bo jedna poroniona ale to nie w temacie . Nie rozumiem nic o co chodzi z tym rozwarciem 🤨 czyli ogólnie nie za dobrze ze jest rozwarcie , ale generalnie może być ? 🤨
 
Ojej powiem ci ze jestem w drugiej ciąży , właściwie trzeciej bo jedna poroniona ale to nie w temacie . Nie rozumiem nic o co chodzi z tym rozwarciem 🤨 czyli ogólnie nie za dobrze ze jest rozwarcie , ale generalnie może być ? 🤨
Najważniejsze, że to rozwarcie nie postępuje. W drugiej ciąży chodziłam z rozwarciem na dwa palce od 16-18 TC i poród i tak był wspomagany oxytocyną bo rozwarcie się nie robiło. Teraz to jest podobno rozwarcie na opuszek czyli nic powaznego. Szyjka ma prawie 4cm więc jest długa.
 
Najważniejsze, że to rozwarcie nie postępuje. W drugiej ciąży chodziłam z rozwarciem na dwa palce od 16-18 TC i poród i tak był wspomagany oxytocyną bo rozwarcie się nie robiło. Teraz to jest podobno rozwarcie na opuszek czyli nic powaznego. Szyjka ma prawie 4cm więc jest długa.
Aaa dziękuje za odpowiedz , już zrozumiałam 😊 a wiec dużo zdrowia i szybkiego wyjścia ❤️
 
Drugi raz w tak krotkim czasie? Slyszalam, ze jest to duże obciazenie dla organizmu i wyniki mogą wyjść zaburzone za drugim razem.
@Bubuś jak tam dzisiaj sytuacja?
To prawda, moj diabetolog nawet opieprzył ginekologa, że w ciągu 3 miesięcy chcial mi zrobić drugi raz. To faktycznie duże obciążenie dla trzustki i dla dziecka. A wyniki wcale nie takie dziwne.
 
Dziewczyny muszę koniecznie zamówić poduszkę do spania - jakiegoś rogala ciążowego. Macie jakies sprawdzone poduchy? Mój brzuch potrzebuje podparcia a tu w szpitalu jest mega niewygodne łóżko...
 
A macie już duże brzuszki ? Mój póki co jak piłka , wszyscy podziwiają ze tylko brzuch , oby tak zostało 😌
 

Załączniki

  • 645E6A67-760A-434E-AF1C-1E7234FF6305.jpeg
    645E6A67-760A-434E-AF1C-1E7234FF6305.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 135
reklama
Dziewczyny muszę koniecznie zamówić poduszkę do spania - jakiegoś rogala ciążowego. Macie jakies sprawdzone poduchy? Mój brzuch potrzebuje podparcia a tu w szpitalu jest mega niewygodne łóżko...
Ja mam taką. Kupiona w pierwszej ciąży (później jeszcze korzystała z niej siostra i teraz znowu ja więc jest dość wytrzymała)[emoji3].
Ale zajmuje w łóżku dużo miejsca[emoji3]
Screenshot_20200817-152912_Chrome.jpeg
 
Do góry