reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Udało się wytrzymać? Mnie to czeka w środę, mam nadzieję że będzie dobrze... I jednak zmieniam lekarza, bo ten do którego chodzę mnie irytuje. Bardzo mało kontaktowy, o wszystko muszę pytać to z łaska i wymijająco odpowiada (typu ile ma długości? Kość udowa ma tyle) i każe chodzić na wizyty prywatne bo "ma lepszy sprzęt". Zdjęć nie dostaję, ostatnio poprosiłam to dostałam takie na którym nic nie widać :/
 
reklama
Jak chodziłam do niego prywatnie było okej, był miły i chętny na rozmowy nawet mnie pocieszał gdy mu ryczałam w gabinecie[emoji28]dlatego poszłam do niego na nfz jednak teraz właśnie czuję ta różnice. Haha fajnie że to piszesz bo myślałam że tylko mnie to spotyka [emoji14] tez mi nie odpowiada "dzień dobry" albo burkniecie pod nosem, raz powiedziałam drugi raz głośniej to podniósł wielce głowę, spojrzał na mnie i odpowiedział [emoji23] gdzie jak chodziłam prywatnie to klanial mi sie w korytarzu a potem w gabinecie mówił "No to drugi raz dzień dobry" czy cos w tym stylu. Także tego... Pieniążki [emoji28]o monitor pytałam to mówił ze nie działa takie uroki nfz [emoji849]poza tym zbytnio sie nie przejmuje bo to moja druga ciąża, prenatalne robiłam prywatnie gdzie indziej także jestem spokojna. Jednak jak by to była moja pierwsza ciąża jak w twoim przypadku to pewnie też bym zmieniła. To do kogo teraz chodzisz?
On jest straszny. Chodzę do Szymańskiej prywatnie. Niebo a ziemia. Na każdej wizycie USG 3 d
 
Ja prawie nic jeszcze nie mam 😆 ale czytałam, że powinno sie miesiac wczesniej, bo zas sie zakurzą
Ja mam po starszym chyba wszystko prócz pieluch bo to wiadomo ze nowe kupię , a mam od rozmiaru uwaga 44🙈 po bliźniakach brata wiec mam ciuszków na cala szafę . Ja bym najchętniej już wszystko zrobiła póki fajnie pranie wyschnie bo ciepło 😍 ale no tak jak mówisz bez sensu teraz coś robić skoro to się wszystko zakurzy jeszcze 😔
 
Ja mam po starszym chyba wszystko prócz pieluch bo to wiadomo ze nowe kupię , a mam od rozmiaru uwaga 44🙈 po bliźniakach brata wiec mam ciuszków na cala szafę . Ja bym najchętniej już wszystko zrobiła póki fajnie pranie wyschnie bo ciepło 😍 ale no tak jak mówisz bez sensu teraz coś robić skoro to się wszystko zakurzy jeszcze 😔
ja chyba we wrzesniu popiore, bo czesto wrzesien jest jeszcze słoneczny, październik może byc brzydki
 
Ja dopiero mam kilka ciuszkow 😊
A z jakiej firmy będziecie kupować pieluchy jednorazowe ? To moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia ktore beda na poczatek lepsze. Zastanawiam sie nad pampers lub dada ?
 
Ja dopiero mam kilka ciuszkow 😊
A z jakiej firmy będziecie kupować pieluchy jednorazowe ? To moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia ktore beda na poczatek lepsze. Zastanawiam sie nad pampers lub dada ?
Ja mam na start pampersy i bambiboo. A tak naprawdę wyjdzie dopiero czy nie będzie reakcji alergicznych albo innych historii.
 
reklama
Ja dopiero mam kilka ciuszkow 😊
A z jakiej firmy będziecie kupować pieluchy jednorazowe ? To moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia ktore beda na poczatek lepsze. Zastanawiam sie nad pampers lub dada ?
Ja po trójce dzieci z doświadczenia stawiam na Dade próbowałam przeróżnych pieluch i te mi najlepiej pasują ale to też zależy od dziecka i właśnie np czy nie dostanie alergii A co do ubranek.jeszcze nie mam nic ale już zaczynam się rozglądać ale jeszcze za wcześnie na pranie itd bo tak.jak dziewczyny pisały wszystko zdąży się zakurzyć ale już jak widzę te różowe słodkości to aż mnie skręca wszystko bym kupiła do tej pory same chłopaki więc czuje że teraz przy dziewczynce będzie istne szaleństwo 🙈😂
 
Do góry