reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No wlasnie.... jaki wozek planujecie kupic? Ja nie mam doswiadczenia z zakupem wozka wiec licze na podpowiedz ;) na co zwracac uwage przy zakupie wozka?
Dla mnie jest kilka wytycznych:
- duża gondola składana na plasko
- dobra amortyzacja na wiejskie nierówności + koła pompowane lub żelowe
- łatwość podbijania na krawężniki
- możliwie duży kosz pod wózkiem

Po telekonsultacji kardiolog powiedziała że wg niej to od kręgosłupa nie od serca a w najnowszych wynikach Holtera (które dostałam pol godziny po rozmowie) wyszła mi tachykardia zatokowa. 🙈🤬
 
Dla mnie jest kilka wytycznych:
- duża gondola składana na plasko
- dobra amortyzacja na wiejskie nierówności + koła pompowane lub żelowe
- łatwość podbijania na krawężniki
- możliwie duży kosz pod wózkiem

Po telekonsultacji kardiolog powiedziała że wg niej to od kręgosłupa nie od serca a w najnowszych wynikach Holtera (które dostałam pol godziny po rozmowie) wyszła mi tachykardia zatokowa. 🙈🤬

O matko! A co to jest i jak się to leczy coś wiedz? I czy malenstwo jest bezpieczne?
 
No wlasnie.... jaki wozek planujecie kupic? Ja nie mam doswiadczenia z zakupem wozka wiec licze na podpowiedz ;) na co zwracac uwage przy zakupie wozka?

Ja się ostatnio dowiedziałam, że lepiej kupić wozek 2w1 i do tego osobno nosidelko i te specjalne wpinki do nosidelka 🤷‍♀️ ale tez jestem zielona i bede wdzięczna za każdą rade 😊
 
Ja się ostatnio dowiedziałam, że lepiej kupić wozek 2w1 i do tego osobno nosidelko i te specjalne wpinki do nosidelka 🤷‍♀️ ale tez jestem zielona i bede wdzięczna za każdą rade 😊
Zdecydowanie tak, foteliki dołączone w komplecie do wózków najczęściej nie są po crash-testach. I koniecznie powinno się dobrac fotelik do samochodu, żeby był w aucie stabilny a dopiero później kupić adaptery do wózka.
O matko! A co to jest i jak się to leczy coś wiedz? I czy malenstwo jest bezpieczne?
W normalnych warunkach to po prostu przyspieszona praca serca np po wysiłku lub w sytuacji stresowej. Mnie zdarza się przy oglądaniu tv na leżąco 🤷🏼‍♀️
 
A jak wizyta?
Póki co moja uwagę przykuł wózek Jedo Koda. Łatwo się podbija do krawężników i ma dużą gondolę która można złożyć na płasko do transportu.

Już przeczytałam trochę dziwna ta diagnoza szczególnie bez oglądania Ciebie i holtera.
Ja bym poszukala kogoś prywatnie kto zbierze to do kupy i się nad tym zastanowi.
 
reklama
A jak wizyta?

Już przeczytałam trochę dziwna ta diagnoza szczególnie bez oglądania Ciebie i holtera.
Ja bym poszukala kogoś prywatnie kto zbierze to do kupy i się nad tym zastanowi.

Dlatego właśnie szukam dalej. Wysłałam wyniki najnowsze do 2 kardiologów. Do trzeciego będę dzwonić jak dowiem się co Ci powiedzą.
 
Do góry