reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No wlasnie.... jaki wozek planujecie kupic? Ja nie mam doswiadczenia z zakupem wozka wiec licze na podpowiedz ;) na co zwracac uwage przy zakupie wozka?
Dla mnie jest kilka wytycznych:
- duża gondola składana na plasko
- dobra amortyzacja na wiejskie nierówności + koła pompowane lub żelowe
- łatwość podbijania na krawężniki
- możliwie duży kosz pod wózkiem

Po telekonsultacji kardiolog powiedziała że wg niej to od kręgosłupa nie od serca a w najnowszych wynikach Holtera (które dostałam pol godziny po rozmowie) wyszła mi tachykardia zatokowa. 🙈🤬
 
Dla mnie jest kilka wytycznych:
- duża gondola składana na plasko
- dobra amortyzacja na wiejskie nierówności + koła pompowane lub żelowe
- łatwość podbijania na krawężniki
- możliwie duży kosz pod wózkiem

Po telekonsultacji kardiolog powiedziała że wg niej to od kręgosłupa nie od serca a w najnowszych wynikach Holtera (które dostałam pol godziny po rozmowie) wyszła mi tachykardia zatokowa. 🙈🤬

O matko! A co to jest i jak się to leczy coś wiedz? I czy malenstwo jest bezpieczne?
 
No wlasnie.... jaki wozek planujecie kupic? Ja nie mam doswiadczenia z zakupem wozka wiec licze na podpowiedz ;) na co zwracac uwage przy zakupie wozka?

Ja się ostatnio dowiedziałam, że lepiej kupić wozek 2w1 i do tego osobno nosidelko i te specjalne wpinki do nosidelka 🤷‍♀️ ale tez jestem zielona i bede wdzięczna za każdą rade 😊
 
Ja się ostatnio dowiedziałam, że lepiej kupić wozek 2w1 i do tego osobno nosidelko i te specjalne wpinki do nosidelka 🤷‍♀️ ale tez jestem zielona i bede wdzięczna za każdą rade 😊
Zdecydowanie tak, foteliki dołączone w komplecie do wózków najczęściej nie są po crash-testach. I koniecznie powinno się dobrac fotelik do samochodu, żeby był w aucie stabilny a dopiero później kupić adaptery do wózka.
O matko! A co to jest i jak się to leczy coś wiedz? I czy malenstwo jest bezpieczne?
W normalnych warunkach to po prostu przyspieszona praca serca np po wysiłku lub w sytuacji stresowej. Mnie zdarza się przy oglądaniu tv na leżąco 🤷🏼‍♀️
 
A jak wizyta?
Póki co moja uwagę przykuł wózek Jedo Koda. Łatwo się podbija do krawężników i ma dużą gondolę która można złożyć na płasko do transportu.

Już przeczytałam trochę dziwna ta diagnoza szczególnie bez oglądania Ciebie i holtera.
Ja bym poszukala kogoś prywatnie kto zbierze to do kupy i się nad tym zastanowi.
 
reklama
A jak wizyta?

Już przeczytałam trochę dziwna ta diagnoza szczególnie bez oglądania Ciebie i holtera.
Ja bym poszukala kogoś prywatnie kto zbierze to do kupy i się nad tym zastanowi.

Dlatego właśnie szukam dalej. Wysłałam wyniki najnowsze do 2 kardiologów. Do trzeciego będę dzwonić jak dowiem się co Ci powiedzą.
 
Do góry