reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja mam na imię Julia [emoji16][emoji12] polecam imię hahhh [emoji16] Chociaż jak byłam mała to mi się nie podobało, bo nie bylo innych Julek i dzieci nie potrafiły poprawnie go wymówić [emoji16]
W moich myślach Julia dla córki jest już dobrych kilka lat i to się nie zmieni. Dziękuję za polecenie imienia 😁😁😊
 
reklama
Mi się podoba bardzo wózek tutis uno kolor menta ewentualnie risso lub ten ciemny zieleń i właśnie się zastanawiałam czy ten miętowy jest ok jak na ten sezon. Raczej wybiorę 2w1 z adapterami bo te foteliki z 3w1 nie mają dobrych opinii pod względem testów. Spacerówka jak nie będzie odpowiadać to się nad inną pomysli najwyżej no i myślę że ten kolor będzie pasował i do chłopca i do dziewczynki

A jak ma na imię synek ?
Ja też na dziewczynkę mnóstwo a z chłopięcych mi się podoba Michał a mężowi Aleksander więc też mogłoby być

No właśnie ten tutis uno ma ten biały wkład wewnątrz odpinany na suwak do prania więc praktycznie
Taki mi się już zamarzył i z tego co patrzyłam gondola nie jest jakaś najmniejsza w tym wózku więc fajnie jak na zime trzeba dzidzie z tym kombinezonem i całym majdanem ułożyć [emoji5]
Kubus :)
Mój majowy, a dojezdzil do marca kolejnego roku w gondoli :) a pierwsza nasza wspólna zima to było trochę śniegu i chlapy
Nasze dzieciaczki mikrunie na pewno bez problemu będą się mieściły w gondolach komfortowo:)
 
Dominik i Samuel też mi się podobają. Z męskich to jeszcze Natan (i tak chyba będzie miał na imię jeśli będzie syn bo mąż mówi, że może być ostatecznie), Nataniel i dość nietypowe- Axel bądź Aksel- ale mąż mocno grymasi i mówi, że już woli Natana [emoji849]
Axel mi sie podoba, typowe w Szwecji 😉 Ja bym właśnie chciala takie imię co by pasowala w Polsce i Szwecji, z dziewczynkami sie udalo wybrac ale z chlopcem bedziemy miec pewnie problem ☺
 
Cześć wszystkim ☺️

U mnie imiona to skaplikowana sprawa bynajmniej dla chłopców, bo dużo ich w rodzinie. Ja mam Bartosza i Macieja ☺️
Teraz może Piotruś, Filip, Łukasz.
Dla dziewczynki Anastazja, Justyna.
Ale do tego jeszcze daleka droga...
 
Jak tak opowiadacie o wyborze imion to mi się skojarzyła historia którą zawsze opowiada moja babcia. Moja mama ma starszego o 5 lat brata i jak się urodziła to dziadkowie postanowili dać jej imię Dorota a brat zaczął tak krzyczec " że jak będzie Dorota to ją spuści w kiblu on chce Alicje" takim sposobem moja mama to Alicja ;)
 
Jeśli chodzi o wózek to u nas na pewno 2w1. Raczej będzie to cybex balios. Podobają mi się bardzo proste wózki [emoji3526] Ogólnie lubie proste rzeczy takie klasyczne bez żadnych fikusow. Ale kupno planujemy dopiero na wrzesień/ październik
Fajny model mi też się podobają proste klasyczne. U nas najważniejsze będę koła potrzebujemy takie które poradzą sobie w każdym terenie, praktycznie weekendy spędzamy nad jeziorem albo w lesie mamy blisko puszcze notecką. I dobry fotelik z uwagi na częste podróże autem i żeby na zakupy też nie brać gondoli.
 
Dzień dobry :)

My mamy jasny wózek - bialy stelaż, biała gondola i szara budka, spacerówka szara. Syn urodził sie pod koniec września. Nie powiedziałabym, ze jest trudny w utrzymaniu w czystości. Nie brudzil się nam tez jakoś bardzo. Gondole na pewno zostawimy, później będę chciała lżejsza spacerówkę, bo ta jest ciężka i ja sama jej nie włożę do auta (do tej pory nie musiałam sama z wózkiem jeździć). Alw jest duża i wygodna dla dziecka.

Jakie plany macie na dziś?
 
reklama
Do góry