reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny!
Ja dziś na 11.00 jadę do swojego lekarza na kontrolę (dziś 12+0), więc może coś wiecej zrobi pomiarów przy dziecku. A później jadę na pobranie krwi do Pappy (4 maja usg prenatalne).
Co do imion, będę zastanawiała się dopiero jak poznam płeć. Obecnie moi chłopcy to Filip i Wojtek.
Jak się czujecie? Ostatnio mdłości miałam tylko wieczorem, a dziś ledwo wstałam z łóżka i pogoniło mnie z wymiotami :(
 
Dziewczyny, za tydzień w lidlu będą ubrania ciążowe i dla niemowląt. [emoji6]

My mamy dziś pierwszą rocznicę ślubu, także w planach świętowanie. [emoji1]

Gratulacje i wszystkiego dobrego na kolejne lata. My będziemy świętować pierwszą rocznice w sierpniu.



Co do imion to do dziewczynki napewno Wiktoria mąż nie odpuści, a do chłopca jeszcze nie jesteśmy pewni. A co do wózków to my sie jakoś w sierpniu będziemy rozglądać bynajmniej ja chce a mąż jest za.

Ja mam pojutrze tzn w środę prenatalne i troche sie martwie bo jak robiłam tydzień temu pappa i wolne bhcg to mam małe wartości, ale położna mówiła żeby zrobić max 21 badania z krwi.
 
Ja też się z Wami witam dziewczyny ☺️ Ja mam dziś usg prenatalne i mam jakos stresa a to dopiero o 14 stej. Jeśli chodzi o imiona to mam już swoje typy ale bardziej dla dziewczynki Zuzanna, Laura, Luiza dla chlopca to Filip a w domu mam dwóch chłopców Miłosza i Wojtka a teraz by mogla byc dziewczynka ☺️😘 zresztą wiele osób mi mówi że będzie dziewczynka ale zobaczymy dla mnie i tak najważniejsze żeby dzieciątko bylo zdrowe i żeby szczęśliwie dotrwać do listopada i urodzić.

Wszystkim Wam życzę miłego i słonecznego dnia buziaki 😙😙😙
 
reklama
Do góry