reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mężowi też się Szymon podobał. [emoji6]

Też kilka osób mi powiedziało, że czuje, że to będzie dziewczynka. No cóż. Ja przeczuć nie mam. Myślę tylko o tym, żeby ciąża skończyła się w listopadzie szczęśliwym rozwiązaniem.
Dziś skończyłam 10 tydzień i aplikacja uspokoiła mnie, że największe zagrożenie wad i poronienia już minęło.
We wtorek mam usg na nfz to znowu się (mam nadzieję) uspokoję, a prenatalne 14 maja.
No mojemu średnio Szymon podchodzi ale nie bd miał wyjścia bo jemu żadne chłopięce sie nie podoba [emoji28]
Oo to masz podobnie jak ja .. jakoś kompletnie nie mam przeczuc na plec ale w sumie dla mnie najwazniejsze , zeby było zdrowe a co będzie - czas pokaże [emoji4] No i tak jak piszesz , aby porod szczęśliwie się skończył [emoji6]
Tez mam wizytę we wtorek , jutro muszę lecieć mocz oddać do badania , zeby mieć wynik na wiyte [emoji4]
 
reklama
Mam Szymonka w domu[emoji7] my razem jeszcze nie rozmawialismy o imionach, zresztą ja tak bardzo ostrożnie podchodzę do tej ciąży, samo mało o niej wspominam bo się boję, że znowu może cos pójść nie tak, że chyba boję się przywiązać do tej ciąży. Ale dla dziewczynki podoba mi się Basia i Hania[emoji4]a dla chłopca nie mam pomysłu.
No ja mam brata ciotecznego Szymona i jest bardzo fajny i mądry chłopak , dość spokojny a w żłobku mialam Szymcia to tez taki wstydnis, tajemniczy i zawsze jego mama Mówiła , ze sie we mnie zakochał hehe [emoji7][emoji7]
Ale duzo zdrobnien ma to imię, Szymek , Szymcio, Szymi, Szymuś i czy mały czy duży zawsze cos pasuje [emoji4][emoji4]
 
Ja jestem nauczycielem i powiem Wam, że ciężko z imionami, bo prawie każde kojarzy się z jakimś dzieckiem w pracy, mniej lub bardziej fajnie [emoji23] Na szczęście żadnej Jadzi nie poznałam, a Kaziki i Staśki nie sprawiały problemów [emoji12][emoji16]
 
Ja to poszalałam z aplikacjami. [emoji28]
Preglife, HiMommy, Ciąża+, Moja ciąża, Happy baby, Sprout.
Różnie pokazywały, ale ustawiłam je zgodnie z ostatnim usg. Om 16.02, termin 22.11, dziś 10+0.
Pierwsze dziecko, więc porównuję info i wszystko mnie ciekawi. [emoji23]
Ja tez mam 4 aplikacje i porównuje a każda inaczej pokazuje [emoji849]
 
Tez bym tak zrobiła ale niestety nie mam już miejsca na telefonie [emoji16] preglife dla mnie trochę nudnawe. Polecisz inną zamiast preglife czy jednak zostać przy niej?
Ja z moich 4 najbardziej podoba mi sie Ciąża + , jeszcze mam Moja ciąża jest mega kolorowa i jakieś artykuły sa ale tez chyba po 2 to jak komu pasuje , mi nie do końca.
Wg mnie ciąża + jest najlepsza ma duzo artykułów do czytania , pokazuje jak wyglada dziecko w danym tygodniu na zdj 2d i 3d , na głównym ekranie jest dzidziuś jak wyglada naprawdę w danym tygodniu , mozna dodać zdj swojego brzuszka w każdym miesiącu [emoji4][emoji4]
 
Zaden[emoji23] zwykle spacerówka z zestawów 2w1 czy 3w1 jest słaba i później znów kupuje się spacerowke [emoji23]
No i ja właśnie mam dylemat co miałabym brać czy nowe czy uzywane bo wiem ze bd korzystac z gondoli I nosidelka a spacerówke I tak chcialabym inna bo te z 3w1 sa wielkie I nie Poręczne a ja jeszcze mieszkam na 4 pietrze to juz w ogole [emoji51]
 
Ja ostatnio miałam grafitowy, a rodziłam w kwietniu i używałam tego 2w1 przez rok. Teraz zamierzam kupić czarny. To zależy czego od tego wózka oczekujesz i jak go będziesz używać. Ja np nigdy bym nie kupiła z białą gondolą, bo wiem że bym go upaskudziła. Albo z białym stelażem, bo widać będzie wszystkie zadrapania.
Mi jakoś ból głowy trochę odeszedł ale boje się ze w nocy wróci.
Imiona to Wiktor jako pierwsze i Stanisław na drugie imię dla chłopca a dla dziewczynki wymyślone jest Paulina ale jeszcze niewiem czy jako pierwsze czy drugie imię. A wózek Gondola mamy granatowy jeśli go nie odsprzedam i nie kupię nowego bo sam stelaż zajmuje mnóstwo miejsca w aucie, z najmłodszym synkiem mieliśmy pożyczoną czerwoną gondole więc kolory jakoś nam nie grają roli co do płci, byle by nie różowy dla chłopca😅
Mi się podoba bardzo wózek tutis uno kolor menta ewentualnie risso lub ten ciemny zieleń i właśnie się zastanawiałam czy ten miętowy jest ok jak na ten sezon. Raczej wybiorę 2w1 z adapterami bo te foteliki z 3w1 nie mają dobrych opinii pod względem testów. Spacerówka jak nie będzie odpowiadać to się nad inną pomysli najwyżej no i myślę że ten kolor będzie pasował i do chłopca i do dziewczynki
Na dziewczynkę miałam mnóstwo typów. Zresztą wciąż mam przeczucia na dziewczynkę mimo, że z usg niemal pewny chlopak[emoji2356] szóstki w lotka nie wygram[emoji2356]
Na chłopięce imię nie nam pomysłu... zresztą z pierwszym eynkiem ostateczna decyzję podejmowalismy na IP na przyjęciu...[emoji23]
A jak ma na imię synek ?
Ja też na dziewczynkę mnóstwo a z chłopięcych mi się podoba Michał a mężowi Aleksander więc też mogłoby być
Pierwszy 3w1 mam bialy stelaz z tapicerka grafit niebieski i jest ok. Spacerówka czarny stelaż a tapicerka ciemnoszara. Z obu korzystałam w okresie zimowym i nie ma znaczenia kolor moim zdaniem, no bo tak naprawdę brudzą się koła, torba na dole, ale to to wszystko umyjesz bez problemu. No i brudzi się wnętrze gondoli, miałam białe wnętrze, ale to bez problemu też można uprać :)
No właśnie ten tutis uno ma ten biały wkład wewnątrz odpinany na suwak do prania więc praktycznie
Taki mi się już zamarzył i z tego co patrzyłam gondola nie jest jakaś najmniejsza w tym wózku więc fajnie jak na zime trzeba dzidzie z tym kombinezonem i całym majdanem ułożyć ☺
 
No ja mam brata ciotecznego Szymona i jest bardzo fajny i mądry chłopak , dość spokojny a w żłobku mialam Szymcia to tez taki wstydnis, tajemniczy i zawsze jego mama Mówiła , ze sie we mnie zakochał hehe [emoji7][emoji7]
Ale duzo zdrobnien ma to imię, Szymek , Szymcio, Szymi, Szymuś i czy mały czy duży zawsze cos pasuje [emoji4][emoji4]
Tez znam Szymona, mówimy do niego zawsze Szymus i jest super chłopakiem, kochany lobuziak
Ja jestem nauczycielem i powiem Wam, że ciężko z imionami, bo prawie każde kojarzy się z jakimś dzieckiem w pracy, mniej lub bardziej fajnie [emoji23] Na szczęście żadnej Jadzi nie poznałam, a Kaziki i Staśki nie sprawiały problemów [emoji12][emoji16]
Ja w przedszkolu i mam to samo 😂 na szczęście jeszcze nie miałam żadnej Julki a Tymek był jeden ale cudowny, mądry chłopczyk.
Ja z moich 4 najbardziej podoba mi sie Ciąża + , jeszcze mam Moja ciąża jest mega kolorowa i jakieś artykuły sa ale tez chyba po 2 to jak komu pasuje , mi nie do końca.
Wg mnie ciąża + jest najlepsza ma duzo artykułów do czytania , pokazuje jak wyglada dziecko w danym tygodniu na zdj 2d i 3d , na głównym ekranie jest dzidziuś jak wyglada naprawdę w danym tygodniu , mozna dodać zdj swojego brzuszka w każdym miesiącu [emoji4][emoji4]
Właśnie już mam Ciąża + i rzeczywiście bardzo fajna, dużo lepsza od Preglife 😊
 
reklama
Ja mam na imię Julia [emoji16][emoji12] polecam imię hahhh [emoji16] Chociaż jak byłam mała to mi się nie podobało, bo nie bylo innych Julek i dzieci nie potrafiły poprawnie go wymówić [emoji16]
Tez znam Szymona, mówimy do niego zawsze Szymus i jest super chłopakiem, kochany lobuziak

Ja w przedszkolu i mam to samo [emoji23] na szczęście jeszcze nie miałam żadnej Julki a Tymek był jeden ale cudowny, mądry chłopczyk.

Właśnie już mam Ciąża + i rzeczywiście bardzo fajna, dużo lepsza od Preglife [emoji4]
 
Do góry