reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mi osobiście podobają się stare polskie imiona np dla chłopca Jan, Tadeusz, Jerzy a dla dziewczynki Alicja albo Wanda...
Ale rodzicom kojarzą się te imiona z ich znajomymi i grymaszą... wiec przestałam ich pytać o zdanie ;)
Podoba mi się tez Leon, Franek, Pola ale strasznie popularne są te imiona teraz...
Ja mam Jaska i nie żałuję, w ostatniej chwili wybraliśmy i jest dobrze nie wyobrażam sobie innego dla syna, teraz będzie gorzej bo już mi się nic nie podoba :(
 
U nas pewnie Julia albo Tymek.

Ja mam przeczucia na syna, mąż na córkę. Ciekawe. Też mam prenatalne 14 maja [emoji4] a jaką masz aplikacje do prowadzenia ciąży? Ja mam Preglife ale w sumie poza odliczaniem i jednym krótkim artykułem co tydzień, nie ma w niej nic ciekawego
Ja to poszalałam z aplikacjami. [emoji28]
Preglife, HiMommy, Ciąża+, Moja ciąża, Happy baby, Sprout.
Różnie pokazywały, ale ustawiłam je zgodnie z ostatnim usg. Om 16.02, termin 22.11, dziś 10+0.
Pierwsze dziecko, więc porównuję info i wszystko mnie ciekawi. [emoji23]
 
Dawid, Piotr, Dominik, Daniel, Gabriel, ale też typowo biblijne Jozue i Samuel albo Emmanuel
Dominik i Samuel też mi się podobają. Z męskich to jeszcze Natan (i tak chyba będzie miał na imię jeśli będzie syn bo mąż mówi, że może być ostatecznie), Nataniel i dość nietypowe- Axel bądź Aksel- ale mąż mocno grymasi i mówi, że już woli Natana [emoji849]
 
Ja to poszalałam z aplikacjami. [emoji28]
Preglife, HiMommy, Ciąża+, Moja ciąża, Happy baby, Sprout.
Różnie pokazywały, ale ustawiłam je zgodnie z ostatnim usg. Om 16.02, termin 22.11, dziś 10+0.
Pierwsze dziecko, więc porównuję info i wszystko mnie ciekawi. [emoji23]
Tez bym tak zrobiła ale niestety nie mam już miejsca na telefonie 😁 preglife dla mnie trochę nudnawe. Polecisz inną zamiast preglife czy jednak zostać przy niej?
 
Dziewczyny! U mnie hit! Lody kawowe zajadłam ogórkiem małosolnym :D😂🤣🤣🤣🤣
Ciekawe połączenie ☺
Tez bym tak zrobiła ale niestety nie mam już miejsca na telefonie 😁 preglife dla mnie trochę nudnawe. Polecisz inną zamiast preglife czy jednak zostać przy niej?
Jak mogę się wtrącić to ja mam kilka na tablecie ale fajne są himommy codziennie jakąś wiadomość od dzidziusia i ciąża + jest dużo fajnych artykułów i na pierwszej stronie jest pokazane jak mniej więcej bobas teraz wygląda
 
Ja to poszalałam z aplikacjami. [emoji28]
Preglife, HiMommy, Ciąża+, Moja ciąża, Happy baby, Sprout.
Różnie pokazywały, ale ustawiłam je zgodnie z ostatnim usg. Om 16.02, termin 22.11, dziś 10+0.
Pierwsze dziecko, więc porównuję info i wszystko mnie ciekawi. [emoji23]
Ja już kilka zainstalowalam i kilka odinstalowałem hehe..
Zostałam przy jednej hi Mommy 😄
 
reklama
Tez mam jakiejś zle myśli od piątku. Ciągle coś robię by nie myśleć ... Minęły mi mdłości, może sa czasami ale bardzo niewielkie. I jakoś więcej siły mam . dzisiaj 9+0. Wizytę mam dopiero 05.05 a ja już myślę czy wszystko jest dobrze...
Nie ma co się nakręcać ja mam dzisiaj 9+3 mdłości od kilku tygodniu ustąpiły, energii mam full i wg się czuję że mogę góry przenosić ;) ale myślę że to normalna sprawa że z czasem te zmęczenie musiało ustąpić
 
Do góry