reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
My nad imieniem jakoś szczególnie nie rozmawialiśmy chcemy poczekać do prenatalnych aż będzie wiadomo że wszystko Oki. Kiedyś rozmawialiśmy że dla Chłopca Jasiu po moim zmarłym teściu, mój partner był bardzo zrzyty z tatą niestety zmarł gdy ten miał 14 lat..
 
Witam, a ja miałam dziś przyjemny dzień, bo mąż pojechał z córka do babci i wreszcie się polenilam😄obejrzałam film, kupiłam buty na Internecie i odpoczelam😊 imion jeszcze nie mam wybranych, jakoś tak ostrożnie podchodzę do ciąży, a dla córki o imieniu zdecydowaliśmy dopiero jak wychodziłam że szpitala, mieliśmy 3 typy i nie moglismy się zdecydować...ogólnie dla mnie wybór imienia to dość duża sprawa, przecież daje je komuś już raczej na całe zycie( chociaż moja dentystka zmieniła imię po 18 urodzinach, tak nie lubiła swojego)
 
Mój synek ma na imię Kryspin, a teraz zastanawiam się nad imionami: Jeremiasz, Mikołaj i Nikodem. A jak będzie dziewczynka to Jagoda :)
Jeśli chodzi o aplikacje to polecam ciąża+.
 
Nie ma co się nakręcać ja mam dzisiaj 9+3 mdłości od kilku tygodniu ustąpiły, energii mam full i wg się czuję że mogę góry przenosić ;) ale myślę że to normalna sprawa że z czasem te zmęczenie musiało ustąpić
Ja też mam dziś 9+3 :) niestety ja ciągle żyje bo muszę :( rano wydawało się że jest o niebo lepiej niestety zrobiłam rodzinie obiad i zaczęło mnie cofać :(do tej pory mi nie przeszło :( zazdroszczę Ci energii
 
reklama
Do góry