reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja mam jutro wizytę, taka zwykła kontrolną, już nie mogę się doczekać :) nie chce krakac ale mdłości mniejsze, świat się piękniejszy wydaje :)
Ooo nam też się właśnie Nadia podoba mega. I jak będzie dziewczynka to chyba właśnie Nadia. A dla chłopca to mamy wiele wybranych, chyba będziemy losowac bo na żadne się nie zdecydujemy tyle nam się podoba😅
 
My jeszcze sie nie zastanawialismy wspolnie nad imieniem, ale ja mam pare typów, ktore jednak boje sie zaprezentowac mężowi, bo wiem jaka bedzie reakcja 😂
 
Witam w klubie. Chętnie bym taki obiadek zjadła, mniam :D Ale ja mam ten weekend jakiś hardkorowy. Po prostu leżę i pachnę tylko :/ W zasadzie to wiem, że nic złego w zrobieniu sobie 'wolnego', ale planów miałam mnóstwo około domowych, chęci już drugie dzień żadne i jest mi z tym zwyczajnie źle. Nawet do zrobienia obiadu się zebrać sił nie mam, jem dzisiaj jakieś kanapki i croissanty, nawet myśleć mi się nie chce, za co najpierw się wziąć. Więc leżakuję, ale z faktycznym wypoczynkiem to niewiele ma wspólnego :p Energio, wróć..!..
Pewnie to chwilowy spadek energii, mam nadzieje, że jutro będzie dobrze 😘
 
Dziewczyny... a jak u Was z imionami dla pociech? Macie już wybrane? Wybierzecie jak zobaczycie dzidzie?:) co Wam się podoba?
Mi dla chłopca podoba się tylko Szymon, wiec pewnie jak bd chłopiec to tak dam na imię, chyba że mnie oświeci po porodzie i zmienię zdanie [emoji16] a dla dziewczynki mam kilka wybranych i mam mega dylemat, więc będzie problem - chyba że zobaczę i mnie oświeci co najbardziej pasuje [emoji3526]
Już ze trzy osoby mi powiedzialy, że będę miała dziewczynkę [emoji2960][emoji2960]
 
Ooo nam też się właśnie Nadia podoba mega. I jak będzie dziewczynka to chyba właśnie Nadia. A dla chłopca to mamy wiele wybranych, chyba będziemy losowac bo na żadne się nie zdecydujemy tyle nam się podoba😅

Powiedz jakie macie imiona dla chlopcow bo gdyby u mnie byl chlopiec to nie mam pojecia, żadne meskie imie mi sie nie podoba 🙈
 
reklama
Mi dla chłopca podoba się tylko Szymon, wiec pewnie jak bd chłopiec to tak dam na imię, chyba że mnie oświeci po porodzie i zmienię zdanie [emoji16] a dla dziewczynki mam kilka wybranych i mam mega dylemat, więc będzie problem - chyba że zobaczę i mnie oświeci co najbardziej pasuje [emoji3526]
Już ze trzy osoby mi powiedzialy, że będę miała dziewczynkę [emoji2960][emoji2960]
Mężowi też się Szymon podobał. [emoji6]

Też kilka osób mi powiedziało, że czuje, że to będzie dziewczynka. No cóż. Ja przeczuć nie mam. Myślę tylko o tym, żeby ciąża skończyła się w listopadzie szczęśliwym rozwiązaniem.
Dziś skończyłam 10 tydzień i aplikacja uspokoiła mnie, że największe zagrożenie wad i poronienia już minęło.
We wtorek mam usg na nfz to znowu się (mam nadzieję) uspokoję, a prenatalne 14 maja.
 
Do góry