reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Obserwowałam was od początku chciałam się ujawnić po usg prenatalne ale niestety sercu znów przestalo bić. Mam 32lata mam Syna z 2016roku trzy poronienia 24.04.2019, 02.09.2019 I dziś
Pozdrawiam
Bardzo mi przykro... A miałaś jakieś symptomy ze serduszko przestało bić? Plamienia itp?
 
A może być dobre, bo sól podkręca slodki smak i wyciaga cukier z owoców :) Robiłam kiedyś dżemy z odrobiną soli i minimalna ilością cukru. I dobre były :)
Taak, o to właśnie chodzi[emoji106]

Chłodnik z botwinki + młode ziemniaczki już się nie mogę doczekać [emoji39]

P. S. Tez chciałabym się zapisać do grupy zamkniętej jeśli jest jakaś lista.
 
Obserwowałam was od początku chciałam się ujawnić po usg prenatalne ale niestety sercu znów przestalo bić. Mam 32lata mam Syna z 2016roku trzy poronienia 24.04.2019, 02.09.2019 I dziś
Pozdrawiam
Wspolczuje bardzo, też mam synka z 2016 r., też raz poronilam w 2019 r., a obecnie bardzo się boję o obecną ciąże. Ściskam mocno, bądź silna😘
 
Taka smutna wiadomość o poronieniu 😔 teraz zaczęłam się jeszcze bardziej stresować przed swoim jutrzejszym genetycznym. Mam na 8.20. To z jednej strony dobrze ze rano.. A z drugiej nie wiem czy w nocy uda mi się oko zmrozyc... 😣😣😣 Sama jestem po poronieniu w pazdzierniku 2019 więc ciągle mam przed oczami poprzednia ciąże 😭😭😭
 
My mamy dziś leniwy dzień, w sumie to nic konkretnego nie zrobiliśmy poza obiadem, ziemniory z młoda kapustką 😊teraz drzemka i lezakowanie😊 cieszymy się z dobrych wyników badań i uroczych zdjęć 😍 nas zapisali dopiero na usg 19 maja, ale my koncowka listopada.. Czy Wam też jest tak zimno w ciąży? I nie mam goraczki😉 na dworze niby ciepło, a ja kurtka i czapka.. Mam jakąś zaburzona temperaturę ciała, przed ciąża ciągle gorąco, a teraz zimno 🤔 pojawiło się pytanie o usg czy płatnie robimy, czy na NFZ. Prowadzę ciąże w poradni przy szpitalu i wszystkie badania mam na NFZ, tylko że usg jest rzadko, tylko I, II, i III trymestr. I teraz też dopiero mam 19 V, a miałam do tej pory jedno potwierdzające w 6 t+6d. Oszaleje chyba do tego czasu🤪 dziewuszki jak to jest z L4, obecnie jestem na wychowawczym, jeśli złożę wniosek o powrót do pracy z zachowaniem terminu tj. 30 dni to czy na jeden dzień w pracy muszę się pojawiać czy l4 od pierwszego dnia biorę?

Przerywasz wychowawczy i w dniu w którym powinnaś wrócić do pracy dajesz L4 :)
 
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969

Rzeczywiście na chłopaka wyglada. A masz fotę z pierwszych usg czy pokrywa się z ta Metoda lewo/ prawostronna żeby porównać? Jaki to już człowieczek jest . Tak
Ładnie, wyraźnie widać! Gratuluje wizyty.
 
O kurde[emoji54] no to ciekawe, czy tam nic extra nie ma. A na psy nie jesteś uczulona?
W każdym razie dobrze, że schodzi :)
Ogólnie tak to nic mi przy kontakcie z psami nie było ale kiedyś jak byłam mała to miałam liszaj na nodze niby właśnie od kontaktu z psami u babci na wsi a teraz ta skóra wrażliwa to grom wie o co chodzi [emoji51] no ale pralam to w 60 stopniach więc chyba nie powinno być śladu w sensie jakiegos zapachu czy coś od psa..
 
reklama
Dziewczyny pytanie techniczne te które maja nowa aplikacje naszego forum czy wam tez z każdym otwiera się nasz wątek od pierwszej strony? Wcześniej działało bez zarzutów było na tej na której kończyłam czytać a teraz muszę przewijać to wszystko jak szalona jak chce poczytać 😑 ktoś coś do radzi czy ja jestem blondynka 🤦🏼‍♀️😅
 
Do góry