reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Moze i trzecie bym przygarnęła, ale wydaje mi się, że to duże wyzwanie i boję sie, że bym nie podolala...[emoji848]
Ja jestem jedynaczka. Najbardziej boje się ze jak moi rodzice kiedyś odejdą to będę sama. Bez takiej tylko swojej rodziny. To jest przykre. I pamiętam jako dziecko zawsze zazdroscilam koleżankom co miały rodzeństwo.
Teraz widzę swoje 5 letnie dziecko i wiem ze on tez jest samotny. I kocham dzieci i marze mieć dużą rodzinę 💗
 
Ja jestem jedynaczka. Najbardziej boje się ze jak moi rodzice kiedyś odejdą to będę sama. Bez takiej tylko swojej rodziny. To jest przykre. I pamiętam jako dziecko zawsze zazdroscilam koleżankom co miały rodzeństwo.
Teraz widzę swoje 5 letnie dziecko i wiem ze on tez jest samotny. I kocham dzieci i marze mieć dużą rodzinę 💗
Ja też jestem jedynaczka...i to moja pierwsza ciąża..i myślę, że ostatnia..bo 37 lat mam i nie chce już zachodzić później w ciążę... A nie chciałabym dziecka rok po roku więc musiałabym odczekać kilka lat... Więc po 40 to już nie chce... I tak już mi się wydaje, że późno.. bo będę starą matką... Na wywiadówki będą mówili że babcia przyszła hihi..
Dobrze, że mój mąż 5 lat młodszy jest to jego będę wysylać 😄😄😄
 
No wlasnie, pomysł co ostatnio zmienilas - jeśli wcześniej czegoś nie uzywalas, ubrania, płyny/proszki do prania, żele pod prysznic, może np nową pościel zalozylas bez wyprania? A może faktycznie nowy materiał od tej poduchy. A jeśli nie to może z ciąża się przypaletala jakas alergia ciążowa jedzeniowa
Edit: od leków /suplementów jakichś nowych też może być

No leginsy zakładałam, które leżały w szafce i były pranę we wcześniejszych płynach, później zmieniłam płyny do płukania, witaminy ciążowe też zmienilam bo tamte miały za grube kapsułki, żel pod prysznic też zmieniałam ostatnio no i biorę ten urosept na drogi moczowe i teraz ciężko zgadnąć co to może być [emoji848]
Za dużo zmian jak na raz [emoji51]
 
Ja też jestem jedynaczka...i to moja pierwsza ciąża..i myślę, że ostatnia..bo 37 lat mam i nie chce już zachodzić później w ciążę... A nie chciałabym dziecka rok po roku więc musiałabym odczekać kilka lat... Więc po 40 to już nie chce... I tak już mi się wydaje, że późno.. bo będę starą matką... Na wywiadówki będą mówili że babcia przyszła hihi..
Dobrze, że mój mąż 5 lat młodszy jest to jego będę wysylać 😄😄😄
Teraz w modzie późne macierzyństwo 😉😉
 
No leginsy zakładałam, które leżały w szafce i były pranę we wcześniejszych płynach, później zmieniłam płyny do płukania, witaminy ciążowe też zmienilam bo tamte miały za grube kapsułki, żel pod prysznic też zmieniałam ostatnio no i biorę ten urosept na drogi moczowe i teraz ciężko zgadnąć co to może być [emoji848]
Za dużo zmian jak na raz [emoji51]
😂😂😂 no to problem 😅
 
O kurcze ale w czym szukać tych barwników? Dzisiaj widzę po nogach, że troszkę lepiej wyglądają i tak nie swędzą..
Ale wiecie co wyeliminowałam? Ta poduszkę ciążową z łóżka wywaliłam, tz pomyślał, że może to od niej...
Bo dziewczyna oddawała za darmo, więc skorzystałam z okazji, nie chciałam całkiem za darmo, więc dałam jej kawę za to i wyprałam calutkiego Rogala z poszewka na 60 stopni a ona mówiła że ma psa w domu i tz się śmiał, że może jakieś pchły się w niej zaległy albo coś i mnie podrażniała [emoji848][emoji848] sama nie wiem, zobaczę kolejne dni czy całkiem mi zejdzie ta wysypka... No ale twarzą na niej spałam a nic nie mam na twarzy tylko nogi i zgięcia łokciowe delikatne krostki [emoji848]
O kurde[emoji54] no to ciekawe, czy tam nic extra nie ma. A na psy nie jesteś uczulona?
W każdym razie dobrze, że schodzi :)
 
Ja jestem jedynaczka. Najbardziej boje się ze jak moi rodzice kiedyś odejdą to będę sama. Bez takiej tylko swojej rodziny. To jest przykre. I pamiętam jako dziecko zawsze zazdroscilam koleżankom co miały rodzeństwo.
Teraz widzę swoje 5 letnie dziecko i wiem ze on tez jest samotny. I kocham dzieci i marze mieć dużą rodzinę [emoji175]
Masz rację, jednak rodzeństwo fajnie mieć :)
Ja żałuję, że dopiero teraz synek ma szanse się dorobić, bo chciałam jak najmniejsza różnicę wieku, no ale cieszę się, że będzie mieć towarzystwo :)
 
reklama
Ja też jestem jedynaczka...i to moja pierwsza ciąża..i myślę, że ostatnia..bo 37 lat mam i nie chce już zachodzić później w ciążę... A nie chciałabym dziecka rok po roku więc musiałabym odczekać kilka lat... Więc po 40 to już nie chce... I tak już mi się wydaje, że późno.. bo będę starą matką... Na wywiadówki będą mówili że babcia przyszła hihi..
Dobrze, że mój mąż 5 lat młodszy jest to jego będę wysylać [emoji1][emoji1][emoji1]
Moja mama rodziła mnie mając 38. Dobrze się trzymala, więc cały czas sciemnialam w szkole, że ma 40. Rok w rok [emoji23]
 
Do góry