reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Napisałam taka długa wiadomość po czym , jakąś pomroczność dostałam
skasowałam i sms napisałam 😂
Teraz w skrócie.
Cieszę się, że dzidziole ok , bardzo.
Współczuję straty 😔 wiem co to znaczy.
Mój syn jest jeden , najpierw byliśmy za młodzi na drugie , a teraz takie cyrki. Już ponad 7 lat się staramy . Teraz jest z nami dziewczynka ma 3 lata , ale nie wiem jak to się potoczy. Czy zostanie z nami czy nie.teraz żyje w stresie czemu młode takie małe 😔
 
Taka smutna wiadomość o poronieniu [emoji17] teraz zaczęłam się jeszcze bardziej stresować przed swoim jutrzejszym genetycznym. Mam na 8.20. To z jednej strony dobrze ze rano.. A z drugiej nie wiem czy w nocy uda mi się oko zmrozyc... [emoji21][emoji21][emoji21] Sama jestem po poronieniu w pazdzierniku 2019 więc ciągle mam przed oczami poprzednia ciąże [emoji24][emoji24][emoji24]
Nie ma sensu, byś martwiła się na zapas!!
Jesteśmy już naprawdę daleko i szanse na poronienie są coraz mniejsze. Daj znać po wizycie :)
 
Taka smutna wiadomość o poronieniu 😔 teraz zaczęłam się jeszcze bardziej stresować przed swoim jutrzejszym genetycznym. Mam na 8.20. To z jednej strony dobrze ze rano.. A z drugiej nie wiem czy w nocy uda mi się oko zmrozyc... 😣😣😣 Sama jestem po poronieniu w pazdzierniku 2019 więc ciągle mam przed oczami poprzednia ciąże 😭😭😭
Kochana bądź dobrej myśli. Ja tez poronilam w październiku a wczoraj na prenatalnych zobaczylam moje małe i bijace serduszko. Tego ci zycze z calego serca. Tez nie moglam spac cala noc przed usg, wiem jaki to stres. Przesylam mnostwo dobrych mysli 😙
 
reklama
Rzeczywiście na chłopaka wyglada. A masz fotę z pierwszych usg czy pokrywa się z ta Metoda lewo/ prawostronna żeby porównać? Jaki to już człowieczek jest . Tak
Ładnie, wyraźnie widać! Gratuluje wizyty.
Z pierwszego usg jak wstawialam na grupę o metodzie ramzi to było 2:1 (dziewczynka:chlopak), teraz na tej grupie wstawiłam ponownie to mam chyba kilkanaście komentarzy, że na bank chlopak [emoji23]

Synek mówi dziś, że siostrzyczka w brzuszku, mimo że my do tej pory nic nie mówiliśmy o płci, ani nie sugerowalismy. Mowie mu, ze to na razie niespodzianka, kto mieszka w brzuszku. A on, że chce siostrzyczkę, a braciszka nie[emoji2356][emoji2356]
 
Do góry