reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Napisałam taka długa wiadomość po czym , jakąś pomroczność dostałam
skasowałam i sms napisałam 😂
Teraz w skrócie.
Cieszę się, że dzidziole ok , bardzo.
Współczuję straty 😔 wiem co to znaczy.
Mój syn jest jeden , najpierw byliśmy za młodzi na drugie , a teraz takie cyrki. Już ponad 7 lat się staramy . Teraz jest z nami dziewczynka ma 3 lata , ale nie wiem jak to się potoczy. Czy zostanie z nami czy nie.teraz żyje w stresie czemu młode takie małe 😔
No nie przesadzaj, jak małe? akurat na ten wiek ciąży. Odrzuc glupie mysli i ciesz sie ze serduszko bije ❤☺
 
reklama
@kejti1989 wiem co czujesz. Pewnie nie będziesz spala , przynajmniej ja nie spałam . Ale będzie dobrze zobaczysz !!! Ja trzymam kciuki.
@sandyy może gdzieś pisałaś , ale ile cm ma twój maluch?
 
Nie ma sensu, byś martwiła się na zapas!!
Jesteśmy już naprawdę daleko i szanse na poronienie są coraz mniejsze. Daj znać po wizycie :)
Ja też się boje czy wszystko ok..w 6 tyg było serce... A dopiero prenatalne w 12 tyg ehh...boje się czy coś się nie wydarzyło przez ten czas 😒
 
Chodzi o barwniki w tkaninach. Np. nie może nosić czarnych, granatowych skarpet bo na stopach mu wywalało krosty.
O kurcze ale w czym szukać tych barwników? Dzisiaj widzę po nogach, że troszkę lepiej wyglądają i tak nie swędzą..
Ale wiecie co wyeliminowałam? Ta poduszkę ciążową z łóżka wywaliłam, tz pomyślał, że może to od niej...
Bo dziewczyna oddawała za darmo, więc skorzystałam z okazji, nie chciałam całkiem za darmo, więc dałam jej kawę za to i wyprałam calutkiego Rogala z poszewka na 60 stopni a ona mówiła że ma psa w domu i tz się śmiał, że może jakieś pchły się w niej zaległy albo coś i mnie podrażniała [emoji848][emoji848] sama nie wiem, zobaczę kolejne dni czy całkiem mi zejdzie ta wysypka... No ale twarzą na niej spałam a nic nie mam na twarzy tylko nogi i zgięcia łokciowe delikatne krostki [emoji848]
 
Dziewczyny pytanie techniczne te które maja nowa aplikacje naszego forum czy wam tez z każdym otwiera się nasz wątek od pierwszej strony? Wcześniej działało bez zarzutów było na tej na której kończyłam czytać a teraz muszę przewijać to wszystko jak szalona jak chce poczytać [emoji58] ktoś coś do radzi czy ja jestem blondynka [emoji2360][emoji28]
Ja mam aplikacje ale nie ogarniam jej zupełnie[emoji52] Najgorsze, że w 1 poście nie można cytować wielokrotnie tylko trzeba wychodzić z wiadomości i kopiować jak już. Albo ja ułomna jestem i nie wiem jak to się robi.
 
reklama
Napisałam taka długa wiadomość po czym , jakąś pomroczność dostałam
skasowałam i sms napisałam 😂
Teraz w skrócie.
Cieszę się, że dzidziole ok , bardzo.
Współczuję straty 😔 wiem co to znaczy.
Mój syn jest jeden , najpierw byliśmy za młodzi na drugie , a teraz takie cyrki. Już ponad 7 lat się staramy . Teraz jest z nami dziewczynka ma 3 lata , ale nie wiem jak to się potoczy. Czy zostanie z nami czy nie.teraz żyje w stresie czemu młode takie małe 😔

Ale jakie male??? To ze jest 4 dni mniejsze miz wychodzi z om to to przrciez nic. Jalby bylo ze 2 tygodnie roznicy...
Z tego co widzę na zdjęciu z Twojego usg pod nakrętką (😁) to z im 12i 3 dni?
 
Do góry