reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

My mamy dziś leniwy dzień, w sumie to nic konkretnego nie zrobiliśmy poza obiadem, ziemniory z młoda kapustką 😊teraz drzemka i lezakowanie😊 cieszymy się z dobrych wyników badań i uroczych zdjęć 😍 nas zapisali dopiero na usg 19 maja, ale my koncowka listopada.. Czy Wam też jest tak zimno w ciąży? I nie mam goraczki😉 na dworze niby ciepło, a ja kurtka i czapka.. Mam jakąś zaburzona temperaturę ciała, przed ciąża ciągle gorąco, a teraz zimno 🤔 pojawiło się pytanie o usg czy płatnie robimy, czy na NFZ. Prowadzę ciąże w poradni przy szpitalu i wszystkie badania mam na NFZ, tylko że usg jest rzadko, tylko I, II, i III trymestr. I teraz też dopiero mam 19 V, a miałam do tej pory jedno potwierdzające w 6 t+6d. Oszaleje chyba do tego czasu🤪 dziewuszki jak to jest z L4, obecnie jestem na wychowawczym, jeśli złożę wniosek o powrót do pracy z zachowaniem terminu tj. 30 dni to czy na jeden dzień w pracy muszę się pojawiać czy l4 od pierwszego dnia biorę?
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też tak źle reagujecie na ta temperaturę? Pojechałam do sklepu i nie dałam rady wrócić do domu. Przywiózł mnie jakiś facet auto tam zostało. Prawie straciłam przytomność, duszno i gorąco i białe plamki przed oczami. Stresuje się o co chodzi.
 
Dziewczyny czy Wy też tak źle reagujecie na ta temperaturę? Pojechałam do sklepu i nie dałam rady wrócić do domu. Przywiózł mnie jakiś facet auto tam zostało. Prawie straciłam przytomność, duszno i gorąco i białe plamki przed oczami. Stresuje się o co chodzi.
Ja jak dzisiaj szłam to też w pewnym momencie zawroty głowy i słabo się czułam, ale wleciał banan (teraz bez jedzenia się nie ruszam nigdzie dalej) i było już ok. Ale myślałam że padne.
Lekarz mówił że tak może być więc się nie przejmuje
 
Dziewczyny czy Wy też tak źle reagujecie na ta temperaturę? Pojechałam do sklepu i nie dałam rady wrócić do domu. Przywiózł mnie jakiś facet auto tam zostało. Prawie straciłam przytomność, duszno i gorąco i białe plamki przed oczami. Stresuje się o co chodzi.
Ja jak dzisiaj szłam to też w pewnym momencie zawroty głowy i słabo się czułam, ale wleciał banan (teraz bez jedzenia się nie ruszam nigdzie dalej) i było już ok. Ale myślałam że padne.
Lekarz mówił że tak może być więc się nie przejmuje
Bylam dziś u lekarza i jak juz wracalam miałam podobnie. Tzn krecilo mi sie w glowie i taki nagly spadek energii. Odpoczelam i jest ok 😊
 
Dziewczyny czy Wy też tak źle reagujecie na ta temperaturę? Pojechałam do sklepu i nie dałam rady wrócić do domu. Przywiózł mnie jakiś facet auto tam zostało. Prawie straciłam przytomność, duszno i gorąco i białe plamki przed oczami. Stresuje się o co chodzi.
Dobrzy ludzie jednak są na tym świecie :) dobrze, ze ktoś Ci pomógł. Ja mam takie zasłabnięcia non stop, ściana to moja podpora ;)
 
Dziewczyny czy Wy też tak źle reagujecie na ta temperaturę? Pojechałam do sklepu i nie dałam rady wrócić do domu. Przywiózł mnie jakiś facet auto tam zostało. Prawie straciłam przytomność, duszno i gorąco i białe plamki przed oczami. Stresuje się o co chodzi.
Mi w domu czasami sie słabo robi ze musze poleżeć. Cale szczęście w terenie tak nie mialam. Dobrze ze ktoś Ci pomógł 😊
 
reklama
Do góry