reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Martii pięknie wyglądasz[emoji3531] pozazdrościć figury! Mam nadzieję, że tym razem szybciej uda mi się do formy wrócić po porodzie , bo ostatnio miałam nieźle przeboje [emoji123]Mnie się udało odkupić od znajomej kilka par dżinsów i krótkie spodenki ciążowe za grosze, teraz jakieś leginsy i t-shirty muszę kupić.

Obiad mam już gotowy, dzisiaj polędwiczki w sosie śmietanowym, surówka z młodej kapusty i młode ziemniaczki [emoji39]

Dżasta ty chyba pisałaś że masz jakieś dziwne uczulenie nie wiadomo na co. Jak już wszystko wyeliminujesz, to pomyśl o barwnikach. Mój tata długo szukał alergii i okazało się, że ma na ciemne barwniki[emoji848]
 
Nie swędzi Was skóra?? Jak się czasem położę do łóżka wieczorem to ręce i plecy mnie strasznie swędzą zanim usnę..ale to raz na ile i tylko parę minut...normalnie nie wiem od czego 🤔🤔
 
Hej dziewczyny :-D
Tak sie rozpisujecie ze nie daje rady przeczytac wszystkiego...
Gratuluje udanych wizyt 😍
Ja mam genetyczne na 4 maja .... Gdzie jest ta lista na grupe zamknieta? Bedzie jakas inna czy jak? Bo chce sie zapisac :-) :)
Ja dzisiaj wizyte mam kontrolna na 19.50 i musze uzgodnic dalszy plan działania :)
Musisz napisac wiadomosc prywatna do @Ewarut
 
Czy w diagnostyce jak robicie badania przychodzi sms że wyniki już są dostępne na stronie czy trzeba sprawdzać co jakiś czas?
Jak dlugo czekalyscie na wynik pappy? Wczoraj zrobiłam badania, wizyta w srode rano, czas oczekiwania 4 dni robocze wiec teoretycznie we wtorek beda wyniki. Mialyscie moze szybciej?

Ja pobierałam 2 dni temu i wyniki na stronie już są
 
Witam Was serdecznie :-) :) Ja dzis wstalam wyjatkowo o 12.. Jak mi sie fajnie spalo..
Na obiad dzis u mnie odgrzewane placki ziemniaczane no i mi ta nieszczesna kalafiorowa została..
Gratuluje udanych wizyt :-) tez zazdroszcze Wam tych prenatalnych ... ja ostatnio mialam dostac skierowanie ba te prenatalne ale lekarka tak sie zakrecila ze mi go nie dala.. Pewnie da mi je za tydzien
..
@Martii22 jak Ty cudownie wyglądasz.. Jestes sliczna kobieta.. I az trudno uwierzyć ze jestes już po 4 porodach.. Szczere gratulacje.. No i brzusio slicznie wyglada... Ktory to tydz?? Bo mam amnezje...
@Nastka89 tez mam wizyte 29 kwietnia ale o 10:50 :-)

I witam nowe kolezanki :-) Super ze odwazyłyście sie odezwac :-) Napewno Wam sie spodoba bo My super babeczki jestesmy ;-)
 
reklama
Mój dzisiejszy obiad pytanie czy domownikom będzie smakował, u jich pierogów sie nie jadło w ogóle, a to moje pierwsze pierogi sama nigdy nie robiłam. Zobaczymy jak będzie.
 

Załączniki

  • 9f12d0cb-eee3-4927-9710-ecf47d6a2327.jpg
    9f12d0cb-eee3-4927-9710-ecf47d6a2327.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 62
Do góry