reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
Ale słodki bobas 😍 fajnie że wszystko ok to teraz będziesz sobie liczyć nadal te 11+4 czy od tego momentu będziesz liczyć że jest już dalej ?
Zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że brudne ściany rosną razem z wiekiem dzieci [emoji16]im wyższe dziecko tym usyfiona ściana wyzej [emoji23]
Dziwie sie, bo mój 3latek nie brudzi, po jedzeniu czegokolwiek idzie ze złożonymi rączkami w piastki i mówi, że umyyyyyyyyyc [emoji23] łokciem drzwi otwiera [emoji23]
A jak upadal na dworze czy w sklepie to układa ręce przy upadku tak, żeby upaść zewnetrzna częścią rak [emoji23] ale to chyba po rodzicach ma psychozę, bo my tak samo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale masz czyscioszka w domu ☺
Babki, byłam na badaniach 😃 podjechalam pod labo pare minut po 9 i na szczęście była przede mną tylko jedna babeczka 🙏 ale miałam przeboje bo wbiła mi się w prawa rękę i wogole krew nie leciała, ja ogólnie mam słabo widoczne żyły ale nie lubię jak tak grzebią ta igła i nic nie leci ☹ no to od nowa jazda z lewa ręka i tam jak się nagle krew puściła, to chyba z 4 waciki przesiakly mi krwią zanim się uspokoiło ( jednak acard daje radę) 😉 bałam się żeby nie zwymiotować, bo oczywiście w domu przed wyjazdem rzyganie zaliczone, wyszarpało mnie za wszystkie czasy 🤦‍♀️ teraz do 15 czekam na wyniki i szczerze powiem ze trochę mam stres! 😞
Co za przeboje. Mama mi mówiła że jak byłam mała to się nie bałam i twardo patrzyłam nawet jak mi igły wbijają a teraz nie znoszę widoku krwi jak widzę więcej to mi się od razu blogo robi do mdlenia.
Ja kiedyś trafiłam na wieczorynkę i tam piguła nie mogła mi pobrać ściskała mnie i kula kilka miejsc a ja żyły mam widoczne i nikt wcześniej nie miał problemów...skończyło się tak że ja miałam całą rękę we krwi co kawałek i bluzkę a ona fartuch 😑
Fajnie że nie musiałaś dlugo czekać przy tych mdlosciach ☺
 
Dlatego mimo mojej ciekawości cieszę się, że lekarz mi jeszcze nie mówił nic na temat płci bo może bym się nastawiła a to jeszcze różnie może być [emoji3526] choć mój bratanek do ostatniej chwili miał być dziewczynką [emoji3] i to historia z zeszłego roku [emoji3526] pierwsze ubranko miał różowe i wszystko w domu naszykowane na dziewczynkę [emoji3]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] to musi być cios [emoji23]
 
No i my z dzidzia też po wizycie NFZ dzisiaj. Pan doktor nawet miły i dużo powiedział wg niego przezierność karkowa 1,0 i kość nosowa widoczna dziecka nie mógł dokładnie zmierzyć bo bardzo ruchliwe jest ☺ ostatecznie zmierzył 53mm ale mówił że i tak większe bo miało podczas mierzenia pochylona główkę. No i widziałam jak macha do mnie rączka 😍😍😍 taki słodki widok
Jutro prenatalne teraz już wiem że łapiemy się w widełki więc nie mogę się doczekać co to jutro będzie ☺☺
 
reklama
Ale słodki bobas [emoji7] fajnie że wszystko ok to teraz będziesz sobie liczyć nadal te 11+4 czy od tego momentu będziesz liczyć że jest już dalej ?

Ale masz czyscioszka w domu [emoji5]

Co za przeboje. Mama mi mówiła że jak byłam mała to się nie bałam i twardo patrzyłam nawet jak mi igły wbijają a teraz nie znoszę widoku krwi jak widzę więcej to mi się od razu blogo robi do mdlenia.
Ja kiedyś trafiłam na wieczorynkę i tam piguła nie mogła mi pobrać ściskała mnie i kula kilka miejsc a ja żyły mam widoczne i nikt wcześniej nie miał problemów...skończyło się tak że ja miałam całą rękę we krwi co kawałek i bluzkę a ona fartuch [emoji58]
Fajnie że nie musiałaś dlugo czekać przy tych mdlosciach [emoji5]
Na tym etapie wydaje mi się, że już się nie koryguje wieku ciazy. Tak mi się przynajmniej wydaje :)
 
Do góry