reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tydzien temu była mowa o dziewczynce [emoji23]
Także widzę będzie jak w kalejdoskopie[emoji16] przy pierwszym gin bardzo długo nie poruszał tematu płci i jakoś spokojniej się czułam:)
Dlatego mimo mojej ciekawości cieszę się, że lekarz mi jeszcze nie mówił nic na temat płci bo może bym się nastawiła a to jeszcze różnie może być [emoji3526] choć mój bratanek do ostatniej chwili miał być dziewczynką [emoji3] i to historia z zeszłego roku [emoji3526] pierwsze ubranko miał różowe i wszystko w domu naszykowane na dziewczynkę [emoji3]
 
Szczerze Ci powiem, że sama bym miała w głowie rollercoaster, gdyby mi tak płeć co któreś usg zmieniali 😅 Z jednej strony bardzo chciałabym już znać, z drugiej wolałabym mieć jednak maksimum pewności, żeby się nie nastawić. Wiadomo, kiedy jest już taka pewność? :)
Haha największa po porodzie 😜 u mnie w pierwszej ciąży jak usłyszałam w 13tc ze to chłopiec to tak zostało. Ale w 17tc nie było w ogole widać bo tak maluszek sie ułożył. I słyszałam dużo historii ze czekali na córkę a urodził się syn lub odwrotnie 😉
 
Czy w diagnostyce jak robicie badania przychodzi sms że wyniki już są dostępne na stronie czy trzeba sprawdzać co jakiś czas?
Jak dlugo czekalyscie na wynik pappy? Wczoraj zrobiłam badania, wizyta w srode rano, czas oczekiwania 4 dni robocze wiec teoretycznie we wtorek beda wyniki. Mialyscie moze szybciej?
Ja nie dostaje SMS musze sprawdzać co jakiś czas.
 

Chciałabym się podzielić z tymi które mają często infekcje intymne. Właściwie zawsze miałam bakterie w moczu, częste infekcje, po różnych zelach nawet jakichś fajnych Sylveco coś tam było nie tak, swedzialo mnie itp.
A ten żel to cudo dla mnie, ma fantastyczny skład, jest delikatny, koi, łagodzi super. Używam go od grudnia i od tego czasu nic nie złapałam (a zimą to zawsze był pewnik) i... pierwszy raz nie miałam bakterii w moczu, nic 😮😮 wynik idealny. Poza żelem do hig int nic nie zmieniałam.
Oczywiście tym się raczej nie wyleczycie, ale jako profilaktyka to jak dla odkrycie życia jeśli chodzi o te strefy 😉 obczajcie sobie
Ja bardzo czesto miałam bakterie w moczu. Zachowywałam wszystkie procedury przy pobieraniu. Ostatecznie okazało się, że miałam ureoplazme, po dwóch seriach antybiotyku wszystko jest ok. Wymaz robiłam w zakaźnym, kosztował 30zł i dużo mi to dało. Teraz niestety pewnie może być ciężko zrobić takie badanie, ale jak się ma nawracające infekcje, to myślę, że warto ☺️
 
9+3 (sorki za bałagan ale remont jest)
 

Załączniki

  • 428305cb-9cdc-402d-90f9-af36a65278a6.jpg
    428305cb-9cdc-402d-90f9-af36a65278a6.jpg
    84,5 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Do góry