reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
Gratuluję, przepiękny maluszek 😁 tylko tak mnie zastanawia, @CoffeS chyba wczoraj dodała tutaj zdjęcie z książki, że przed 15 tygodniem życia, również dziewczynki mają coś wystającego 😁
Ciekawe czy się zmieni, czy chłopaczek już zostanie 😊
 
reklama
Czy w diagnostyce jak robicie badania przychodzi sms że wyniki już są dostępne na stronie czy trzeba sprawdzać co jakiś czas?
Jak dlugo czekalyscie na wynik pappy? Wczoraj zrobiłam badania, wizyta w srode rano, czas oczekiwania 4 dni robocze wiec teoretycznie we wtorek beda wyniki. Mialyscie moze szybciej?
 
Czy w diagnostyce jak robicie badania przychodzi sms że wyniki już są dostępne na stronie czy trzeba sprawdzać co jakiś czas?
Jak dlugo czekalyscie na wynik pappy? Wczoraj zrobiłam badania, wizyta w srode rano, czas oczekiwania 4 dni robocze wiec teoretycznie we wtorek beda wyniki. Mialyscie moze szybciej?
Nie ma SMS..zawsze po 15 sobie sprawdzam czy już są ☺️
 
Gratuluję, przepiękny maluszek [emoji16] tylko tak mnie zastanawia, @CoffeS chyba wczoraj dodała tutaj zdjęcie z książki, że przed 15 tygodniem życia, również dziewczynki mają coś wystającego [emoji16]
Ciekawe czy się zmieni, czy chłopaczek już zostanie [emoji4]
Tak dokładnie. Dlatego przed 15tc ustalanie płci na podstawie usg to takie wróżenie z fusów [emoji4]
 
Dzień dobry, ja już po przywitaniu z porcelaną.
U mnie będzie spagetti, tylko muszę się zebrać z młodą po mięso. Dziś mam nadzieję, że uda mi się coś w domu ogarnąć bo mam straszny bałagan.
Ja staram się zmusić do picia wody, ale niestety jakoś mi to nie wychodzi. Tzn. pije , ale zdecydowanie za mało.
Dziękuję jeszcze raz za wszystkie opinie na temat mojego małego. Jestem na etapie co ma być to będzie, może porostu wolniej rośnie. Czekam na wtorek. Między czasie chyba poszukam prywatnie badań bo te mam na NFZ. Jak będzie coś nie tak to zrobimy badania genetyczne i pewnie aminopunkcje . Miłego dnia!
Mi lekarka mówiła, że takie maluszki rosną skokowo, czyli że np w pewnym momencie rosną szybko o 3cm i z wizyty na wizyte widać duża różnica a później nie ma tego skoku i dzidziuś jest prawie taki sam jak poprzednio [emoji6] także jak nie ma wielkiej różnicy to chyba nie ma czym się martwić [emoji3526]
 
Czy w diagnostyce jak robicie badania przychodzi sms że wyniki już są dostępne na stronie czy trzeba sprawdzać co jakiś czas?
Jak dlugo czekalyscie na wynik pappy? Wczoraj zrobiłam badania, wizyta w srode rano, czas oczekiwania 4 dni robocze wiec teoretycznie we wtorek beda wyniki. Mialyscie moze szybciej?
Mi pielęgniarka powiedziała że wyniki po 15 więc tak będę sprawdzać 🙂 sms nigdy nie dostawałam.
 
reklama
Mam nadzieję że jeśli się zdecydujecie to Wam też pomoże tak jak mi ❤ moim zdaniem warto spróbować
Ja na pewno zamówię. Bo nigdy nie miałam infekcji intymnej a tylko początek ciąży i juz jedna za mna. A ma fajny skład. Fajny z tego co widzę maja tez żel do mycia twarzy i poszukam jeszcze jakiegoś kremu do twarzy 😊
 
Do góry