reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry, ja już po przywitaniu z porcelaną.
U mnie będzie spagetti, tylko muszę się zebrać z młodą po mięso. Dziś mam nadzieję, że uda mi się coś w domu ogarnąć bo mam straszny bałagan.
Ja staram się zmusić do picia wody, ale niestety jakoś mi to nie wychodzi. Tzn. pije , ale zdecydowanie za mało.
Dziękuję jeszcze raz za wszystkie opinie na temat mojego małego. Jestem na etapie co ma być to będzie, może porostu wolniej rośnie. Czekam na wtorek. Między czasie chyba poszukam prywatnie badań bo te mam na NFZ. Jak będzie coś nie tak to zrobimy badania genetyczne i pewnie aminopunkcje . Miłego dnia!
Trzymam kciuki, mam nadzieje, ze będzie u Was wszystko dobrze [emoji123][emoji7]
 
Jeju wykonczycie mnie z tym arbuzem..tak mi się chce od dawna, ale mąż ciągle mówi że w sklepie nie było hmmm...i już sama nie wiem..😄
A tak mi się strasznie chce arbuza..
Ostatnio kupił jabłka to leżą, bo mi się odechciało jak już kupił..co ja na to poradzę hihi

Ja mam 2 apki, Mój kalendarz i Preglife to między jedną a drugą jest 1 dzień różnicy.
Co do arbuza to w dino chyba widziałam ale ja kupiłam u siebie w warzywniaku 8zł za kg ale warto bo pyszny.
 
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

20200423_092528.jpeg
 
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, ale śledzę Wasze wpisy na bieżąco 😉 ja dzisiaj idę na lenia i robię ziemniaczki z jajkiem sadzonym. Jakaś surówkę, może coś polecicie?
Właściwie chodzi za mną strasznie kalafior taki z bułka tarta ❤️.
Od dwóch dni czuje się nawet trochę lepiej jeśli chodzi o mdłości...i ten potworny ucisk żołądka. Wizyta dopiero po majowce, wiec zobaczymy co tam będzie się działo.
No ale żeby nie było za prosto, mdłości zamieniamy na zaparcia 🤦🏻‍♀️
Słonecznego dnia Wam życzę, owocnych wizyt dzisiejszych
 
Hej ;)
Pojechalam wczoraj na 22 na wizytę u mojej lekarki, bo nie dawalo mi spokoju to krwawienie, tym bardziej,ze trwalo ono caly dzien, tylko nieco sie zmniejszylo.
Okazalo sie, ze robi mi sie krwiak, ktory jest powodem problemu. Dostalam leki przeciwkrwotoczne i nakaz lezenia
To leż kochana i mam nadzieję, że się pięknie wchłonie lub usunie [emoji123]
 
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
Śliczne Dzieciątko♥️
 
Dzień dobry[emoji4]
My już wstaliśmy, teraz relaks przy bajce i kakao [emoji7]
A później mam ambitne plany pomoc okna, bo jakoś deszcz tak zacinal ze nie ma śladu ze 2 tyg temu mylam [emoji17] pomoc wszystkie drzwi, bo Michaś to od farbek ma rece lub kleju... Kredek swiecoweych... Ha droga do łazienki to kolorowy szlak [emoji23][emoji23] na obiadek karkówka w sosie i kluski śląskie.
Mam nadzieje ze uda mi sie to wszystko ogarnąć bo ostatnio siły moje sa mniej niż 0 [emoji17] tylko bym spala albo leżała...
Wczoraj u nas była tak piękna pogoda ze cały dzień byliśmy na wsi. Wróciliśmy dopiero na późny obiad. Było tak słonecznie ze mam twarz spalona na czerwono pomimo filtra 25[emoji33] i okulary na nosie białe [emoji106] nowa moda [emoji23]
Graliśmy w badmintona a później resztę dnia w ... Błocie [emoji23] syn wyglądał jak murzyn bambo[emoji6]

Wszystkim dziewczynom wizytujacym powodzenia[emoji4] czekamy na zdjęcia maluszków [emoji7]
Zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że brudne ściany rosną razem z wiekiem dzieci [emoji16]im wyższe dziecko tym usyfiona ściana wyzej [emoji23]
Dziwie sie, bo mój 3latek nie brudzi, po jedzeniu czegokolwiek idzie ze złożonymi rączkami w piastki i mówi, że umyyyyyyyyyc [emoji23] łokciem drzwi otwiera [emoji23]
A jak upadal na dworze czy w sklepie to układa ręce przy upadku tak, żeby upaść zewnetrzna częścią rak [emoji23] ale to chyba po rodzicach ma psychozę, bo my tak samo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Hej ;)
Pojechalam wczoraj na 22 na wizytę u mojej lekarki, bo nie dawalo mi spokoju to krwawienie, tym bardziej,ze trwalo ono caly dzien, tylko nieco sie zmniejszylo.
Okazalo sie, ze robi mi sie krwiak, ktory jest powodem problemu. Dostalam leki przeciwkrwotoczne i nakaz lezenia
Trzymaj się kochana 💪
 
Do góry