reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzień dobry słoneczka [emoji274]
Cześć wszystkim [emoji3526]
U mnie samopoczucie dobre.

Myślę co zrobić na obiad???
U mnie dziś schabowe [emoji106] wczoraj miałam spaghetti i mega mi weszło [emoji847] długo nic mi tak nie smakowało [emoji7]
Odkąd zaczęły mi powoli mijać mdłości to mam ochotę na milion rzeczy na raz.. rzodkiewki, frytki, nalesniki [emoji7]
 
reklama
@CoffeS też kupiłam detektor używkę. Który tc masz? U mnie wczoraj było 11+3 i już miałam się poddać bo nic nie było słychać ale trochę cierpliwości i znalazłam serduszko. Szukaj niziutko, duuużo poniżej linii pępka, jakieś 8 cm.

@Dżasta spróbuj to zmienisz zdanie [emoji4]Sól właśnie podkręca smak pomarańczy. Kroje pomarańcze w plastry i posypuję je szczypta soli, pychota [emoji39]

Któraś pisała (chyba Ewelka) , ze ma erytrocyty w moczu, dużo ich masz? Na wyniku powinno być napisane.
 
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
Supet, wspaniale wiadomosci 😊❤ A ile małe ma cm?
 

Chciałabym się podzielić z tymi które mają często infekcje intymne. Właściwie zawsze miałam bakterie w moczu, częste infekcje, po różnych zelach nawet jakichś fajnych Sylveco coś tam było nie tak, swedzialo mnie itp.
A ten żel to cudo dla mnie, ma fantastyczny skład, jest delikatny, koi, łagodzi super. Używam go od grudnia i od tego czasu nic nie złapałam (a zimą to zawsze był pewnik) i... pierwszy raz nie miałam bakterii w moczu, nic 😮😮 wynik idealny. Poza żelem do hig int nic nie zmieniałam.
Oczywiście tym się raczej nie wyleczycie, ale jako profilaktyka to jak dla odkrycie życia jeśli chodzi o te strefy 😉 obczajcie sobie
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-04-23-09-53-01.png
    Screenshot_2020-04-23-09-53-01.png
    193,6 KB · Wyświetleń: 63
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
[/QUO

Piękny Maluszek ❤️ Cieszę się bardzo, ze u każdej takie dobre wieści
 
reklama

Chciałabym się podzielić z tymi które mają często infekcje intymne. Właściwie zawsze miałam bakterie w moczu, częste infekcje, po różnych zelach nawet jakichś fajnych Sylveco coś tam było nie tak, swedzialo mnie itp.
A ten żel to cudo dla mnie, ma fantastyczny skład, jest delikatny, koi, łagodzi super. Używam go od grudnia i od tego czasu nic nie złapałam (a zimą to zawsze był pewnik) i... pierwszy raz nie miałam bakterii w moczu, nic 😮😮 wynik idealny. Poza żelem do hig int nic nie zmieniałam.
Oczywiście tym się raczej nie wyleczycie, ale jako profilaktyka to jak dla odkrycie życia jeśli chodzi o te strefy 😉 obczajcie sobie
A gdzie kupujesz to cudo, u mnie wiecznie bakterie w moczu teraz też :(
 
Do góry