reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Prubuje od kilku dni zapisać się na drugie usg ale ta pani ginekolog ma wszystko zajęte na miesiąc do przodu i trzeba codziennie wchodzić na stronę i sprawdzać czy któraś data się zwolniła🙁 a tak bardzo chciałam powtórzyć na koniec kwietnia.
Połówkowe dopiero za dokładne 8 tyg, ciekawe czy będę musiała czekać aż tyle czy zwolni się jakieś miejsce.

Co do obiadu to niemam dziś pomysłu.
Wczoraj były pierogi z zamrażarki i najchętniej bym to powturzyła ale wiem że rodzina mi tego nie wybaczy
 
reklama
Dzień dobry😊
My już wstaliśmy, teraz relaks przy bajce i kakao 😍
A później mam ambitne plany pomoc okna, bo jakoś deszcz tak zacinal ze nie ma śladu ze 2 tyg temu mylam 😔 pomoc wszystkie drzwi, bo Michaś to od farbek ma rece lub kleju... Kredek swiecoweych... Ha droga do łazienki to kolorowy szlak 😂😂 na obiadek karkówka w sosie i kluski śląskie.
Mam nadzieje ze uda mi sie to wszystko ogarnąć bo ostatnio siły moje sa mniej niż 0 😔 tylko bym spala albo leżała...
Wczoraj u nas była tak piękna pogoda ze cały dzień byliśmy na wsi. Wróciliśmy dopiero na późny obiad. Było tak słonecznie ze mam twarz spalona na czerwono pomimo filtra 25😱 i okulary na nosie białe 👍 nowa moda 😂
Graliśmy w badmintona a później resztę dnia w ... Błocie 😂 syn wyglądał jak murzyn bambo😉

Wszystkim dziewczynom wizytujacym powodzenia😊 czekamy na zdjęcia maluszków 😍
 
Hej ;)
Pojechalam wczoraj na 22 na wizytę u mojej lekarki, bo nie dawalo mi spokoju to krwawienie, tym bardziej,ze trwalo ono caly dzien, tylko nieco sie zmniejszylo.
Okazalo sie, ze robi mi sie krwiak, ktory jest powodem problemu. Dostalam leki przeciwkrwotoczne i nakaz lezenia
Done ze ze już wiesz od czego te krwawienie i masz leczenie wprowadzone. Lex i odpoczywaj😘
 
@ewelka8312 czy dobrze pobrałeś mocz? Tzn umylas się przed, środkowy strumień? To naprawdę ważne , bo wychodzą inaczej cuda na kiju. Ja z moim synem miałam takie przeboje . Trzy razy wychodziła tragedia , aż w końcu mąż go zaciągnął pod prysznic umył i dopilnował , żeby był środkowy strumień. Ja już nie za bardzo mogłam bo mial 10 lat i miał etap wystudzenia się. My często robimy badania , a może robiliśmy bo teraz jest względny spokój , ale ma już 16 lat prawie i wie jak to robić po akcji z myciem z tatą . Pewnie ma lekką traumę po tym jak tata go mył, ale trudno.
Ale w sumie doczytałam teraz, że w normie...
Bo jak wchodzę w wyniki w plik pdf to inaczej trochę pokazuje niż na takie wyniki tak na stronce diagnostyki..inaczej to rozpisane jest jakoś 🤔🤔🤔🤔
 
Cześć [emoji112]
Przespałam wczoraj pół dnia od 17 do 21, a potem cała noc bez pobudek [emoji3] Chyba się wyspałam [emoji849]
Gratulacje za wszystkie wczorajsze wizyty [emoji846] pięknie rosną dzidzie [emoji7]
Ja chyba zrobię na obiad dzisiaj jakąś zapiekankę.

Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110]
 
Jutro zaczynam 12 tydzień i apka pokazuje, że wchodzę w 2 trymestr..
A na internecie pokazało, ze drugi trymestr jest od 14 tyg hmmm
Jak to w końcu jest???? 😲😲
 
reklama
Do góry