reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Kobitki muszę sobie troszkę ulać swoich żali, mam nadzieję że zrozumiecie bo kto jak nie Wy? 😢
Dziś przechodzę kryzys. Głowa boli, mdłości nie odpuszczają nawet na sekundę, kibelek przytulony, a ja jestem taka słaba ze po domu się ledwo toczę... Taka piękna pogoda za oknem, a ja czuje jak wiosna ucieka mi przez palce 😭 wyglądam dziś jak potworek, co chwile becze i jak czytam o Waszych obiadach to mam wyrzuty sumienia, przed ciaza lubiłam gotować, zawsze obiadek był, teraz nie ma mowy o zrobieniu, jak tylko wchodzę do kuchni to mam odruch wymiotny... Dziś to tak chodzi za mną takie beznadziejne żarcie.. Jakas pizza, hamburger albo zupka chińska 😖 dusze to w sobie, ale czuje ze jakbym to zjadła, to by siadło i poczułabym się lepiej. Marzy mi się szklanka coli i ptasie mleczko, no brawa dla mnie, wzór zdrowego odżywiania 👏 eh.. Dziś dolek głęboki tak ze dna nie widać -. -
To tyle z ogłoszeń parafialnych 🤣 nie linczujcie za te "świnkowe" żarcie 🤣 narazie siedzi w mojej głowie, ale pewnie się złamie i wysle męża po cos 🤨
Uwierz ze jak zjesz jakiegos fast-food to przejdzie Ci ta zachcianka i będzie Ci lepiej 😉 nie przejmuj się tylko zamów coś i popij lykien coli. Ja dziś musiałam wypić troszkę coli bo coś mi źle na żołądku było. Odbiło mi sie i na żołądku mi lepiej, ale głowa boli i leżę na podlodze i staram sie układać lego, a synek mamo jak ty widzisz klocki jak masz oczy zamknięte 😂😂😂 ale budowla nie przeszła nadzoru budowlanego 😂😂
 
Kobitki muszę sobie troszkę ulać swoich żali, mam nadzieję że zrozumiecie bo kto jak nie Wy? 😢
Dziś przechodzę kryzys. Głowa boli, mdłości nie odpuszczają nawet na sekundę, kibelek przytulony, a ja jestem taka słaba ze po domu się ledwo toczę... Taka piękna pogoda za oknem, a ja czuje jak wiosna ucieka mi przez palce 😭 wyglądam dziś jak potworek, co chwile becze i jak czytam o Waszych obiadach to mam wyrzuty sumienia, przed ciaza lubiłam gotować, zawsze obiadek był, teraz nie ma mowy o zrobieniu, jak tylko wchodzę do kuchni to mam odruch wymiotny... Dziś to tak chodzi za mną takie beznadziejne żarcie.. Jakas pizza, hamburger albo zupka chińska 😖 dusze to w sobie, ale czuje ze jakbym to zjadła, to by siadło i poczułabym się lepiej. Marzy mi się szklanka coli i ptasie mleczko, no brawa dla mnie, wzór zdrowego odżywiania 👏 eh.. Dziś dolek głęboki tak ze dna nie widać -. -
To tyle z ogłoszeń parafialnych 🤣 nie linczujcie za te "świnkowe" żarcie 🤣 narazie siedzi w mojej głowie, ale pewnie się złamie i wysle męża po cos 🤨
I pamiętaj ze teraz jest tak u nas 😉😉
 

Załączniki

  • FB_IMG_1581502857808.jpg
    FB_IMG_1581502857808.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 75
Ja mam póki co 80B i bez problemu znajduje, kupuję zawsze w h&m, są dobrze dopasowane i wygodne.
Ja kupiłam w lidlu jakiś czas temu i miseczki byly ciut przyduże a teraz sa akurat , teraz mam na sobie taki z pianki , gabeczki - nie wiem jak to nazwać taki profilowany , bez drutów i cycki teraz w nich mam złączone [emoji28] a zwykle sa oddzielne , chyba ze nosiłam push up [emoji28] tz zadowolony jak widzi takie cycki haha
A i mam jeszcze 2 pary takich jak topy ale w środku sa gabeczki i takie miękkie z koronką dookoła , kupiłam chyba w tk Max to na poczatku jak mnie mocno bolały piersi to w nich mega wygodnie jest :) a reszta ciasne i za małe [emoji51]
 
Ja kupiłam w lidlu jakiś czas temu i miseczki byly ciut przyduże a teraz sa akurat , teraz mam na sobie taki z pianki , gabeczki - nie wiem jak to nazwać taki profilowany , bez drutów i cycki teraz w nich mam złączone [emoji28] a zwykle sa oddzielne , chyba ze nosiłam push up [emoji28] tz zadowolony jak widzi takie cycki haha
A i mam jeszcze 2 pary takich jak topy ale w środku sa gabeczki i takie miękkie z koronką dookoła , kupiłam chyba w tk Max to na poczatku jak mnie mocno bolały piersi to w nich mega wygodnie jest :) a reszta ciasne i za małe [emoji51]
Mi tam nic w cycki nie idzie. Trzecia ciąża i A jak było tak jest[emoji853]
 
Ja uważam, że z umiarem można spełniać zachcianki w ciąży :-)
U mnie ostatnio lody, gazowane , zupka chińska .. młoda kapusta z masłem i koprem [emoji7][emoji1787]

Dziewczyny, dzisiaj ubrałam swoje ukochane jeansy i niestety czuje, że muszę już kupić większy rozmiar [emoji33] wcześniej tez były obcisłe no ale teraz to już są po prostu za ciasne. Tez macie ten problem ? Czy tylko ja [emoji85]

Jeździ któraś z Was może na rowerku stacjonarnym teraz z ciąży ?
Ja nosze leginsy i we wszystkich mnie nogi cale swedza i nie wiem czy to od płynu czy to od tego ze przylegają mi do nóg , moze przerzuce się na jeansy nim całkiem w nie nie wejde, ostatnio mierzylam wszystkie i niby jeszcze pasują ale nie wiem jak z chodzeniem w nich na dłuższą metę czy w brzuch by nie uwierały...
 
reklama
Do góry