reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jak coś mi potrzeba to dzwonię do lekarza..a L4 to jego położna dzwoni i mi przedłuża..
Jutro pójdę na badanie krwi i bez zapisów robią.. oby ludzi nie było..
 
Olejek kamforowy jest fajny, ale nie wiem jak jest w ciąży z nim. Ale wata tylko na chwilę. Nie ma nic gorszego niż trzymanie tego w uchu bo wtedy namnażanie bakterii jest bardzo duże. Są też krople cube , ale też nie wiem jak z nimi w ciąży.
 
Dzień dobry :)
Udanych wizyt dziś :)

A olejek kamforowy na watę i do ucha na przwianie?

Kiepsko jak tak ciągle wizyty odwołują.
Nie nie, kamfora w ciąży nie bardzo!
U nas matka - pielegniarka zawsze dawała maść oxycort do ucha i wacikiem zatykala (np na noc ale właśnie też nie za długo bo nie dobrze, ale najwygodniej było na noc). Tylko nie wiem jak w ciąży, trzeba by doczytać
Edit: nope, nie wolno też
 
Hej wróciłam właśnie z badań z krwi, masakra jakie ceny wszędzie. Ja od maja wracam do pracy, ale w sumie się cieszę, chętnie jeszcze popracuje. Miłego dnia i udanych wizyt.
 
Ja tez się witam 🙂
Dzwoniłam do mojego laboratorium przyjmują normalnie na badania krwi także chyba jutro się wybiorę bo za tydzień muszę już mieć wyniki na wizycie 🙂
Podjechałabym dzisiaj ale już zapodałam sobie kawę 🙈
 
reklama
Ja mam tyle dobrze, że mam pakiet medyczny i nawet jak jakieś badania są płatne, to mam 50% tańsze. Ale i tak jakoś nie mam nastroju żeby jechać je zrobić. Muszę poczekać, aż mąż do pracy będzie jechał to mnie zawiezie, ale
i tak samemu wrocic..ehh
 
Do góry