reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jak coś mi potrzeba to dzwonię do lekarza..a L4 to jego położna dzwoni i mi przedłuża..
Jutro pójdę na badanie krwi i bez zapisów robią.. oby ludzi nie było..
 
Olejek kamforowy jest fajny, ale nie wiem jak jest w ciąży z nim. Ale wata tylko na chwilę. Nie ma nic gorszego niż trzymanie tego w uchu bo wtedy namnażanie bakterii jest bardzo duże. Są też krople cube , ale też nie wiem jak z nimi w ciąży.
 
Dzień dobry :)
Udanych wizyt dziś :)

A olejek kamforowy na watę i do ucha na przwianie?

Kiepsko jak tak ciągle wizyty odwołują.
Nie nie, kamfora w ciąży nie bardzo!
U nas matka - pielegniarka zawsze dawała maść oxycort do ucha i wacikiem zatykala (np na noc ale właśnie też nie za długo bo nie dobrze, ale najwygodniej było na noc). Tylko nie wiem jak w ciąży, trzeba by doczytać
Edit: nope, nie wolno też
 
Hej wróciłam właśnie z badań z krwi, masakra jakie ceny wszędzie. Ja od maja wracam do pracy, ale w sumie się cieszę, chętnie jeszcze popracuje. Miłego dnia i udanych wizyt.
 
Ja tez się witam 🙂
Dzwoniłam do mojego laboratorium przyjmują normalnie na badania krwi także chyba jutro się wybiorę bo za tydzień muszę już mieć wyniki na wizycie 🙂
Podjechałabym dzisiaj ale już zapodałam sobie kawę 🙈
 
reklama
Ja mam tyle dobrze, że mam pakiet medyczny i nawet jak jakieś badania są płatne, to mam 50% tańsze. Ale i tak jakoś nie mam nastroju żeby jechać je zrobić. Muszę poczekać, aż mąż do pracy będzie jechał to mnie zawiezie, ale
i tak samemu wrocic..ehh
 
Do góry