reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hejka ☺ ja też mam tak samo nic mi się nie chce dosłownie nic a jeszcze muszę dziś do pracy na chwilę jechać i już na samą myśl mam mdłości... to moja trzecia ciąża i czuje się w niej fatalnie a wyglądam jeszcze gorzej włosy tłuste pełno pryszczy poprostu masakra. Dziś zaczynam 11 tc i czekam kiedy moje samopoczucie się poprawi 😉 Miłego poniedziałku dziewuszki ☺😘
Zupełnie jak ja, też moja 3 ciąża i bardzo źle to znoszę, do tego martwię się jak dam radę z 3 dzieci, przeraża mnie niemowlę w domu jestem tak zdolowana zmęczona że mam dość, jeszcze ten koronawirus, martwię się gdzie rodzic będę nie ogarniam tego
 
reklama
Hej wróciłam właśnie z badań z krwi, masakra jakie ceny wszędzie. Ja od maja wracam do pracy, ale w sumie się cieszę, chętnie jeszcze popracuje. Miłego dnia i udanych wizyt.

Ile zapłaciłaś ? Ja liczyłam ze jutro mi ubędzie około 400 zł za badania krwi, ceny straszne. Za tydzień usg genetyczne z razem z wizytą 450 zł 😱
 
A ja zauważyłam że kończy mi się przemęczenie a zaczyna właśnie coś jak nudności, dalej głodna ale na nic nie mam ochoty bo odrazu mi się niedobrze odbija na samą mysć a jutro już 11+0.
Przez to że zmęczenie mi odeszła czasem nawet zapominam chwilami o ciąży i nosze mojego 19 miesięcznika a potem sobie przypominam że przecież niewiadomo czy ta ciąża niejest przypadkiem bliźniacza wiec odrazu się stopuje z dźwiganiem synka
 
Dzień dobry słoneczka [emoji274]

Ja już przeżywam dzisiejszą wizytę. Miałam jakiś głupi sen że babeczka w rejestracji była bardzo niemiła i zwróciłam jej uwagę i później okazało się że to żona znajomego [emoji85] nie mogłam przez nią dostać się na wizytę ehh te sny [emoji1787]
 
A ja zauważyłam że kończy mi się przemęczenie a zaczyna właśnie coś jak nudności, dalej głodna ale na nic nie mam ochoty bo odrazu mi się niedobrze odbija na samą mysć a jutro już 11+0.
Przez to że zmęczenie mi odeszła czasem nawet zapominam chwilami o ciąży i nosze mojego 19 miesięcznika a potem sobie przypominam że przecież niewiadomo czy ta ciąża niejest przypadkiem bliźniacza wiec odrazu się stopuje z dźwiganiem synka
A skąd przypuszczenia że blizniacza?
 
Witam sie o 5.30 z rana [emoji846]
Wlasnie zbieram sie do pracy ( pierwszy dzien po pięciotygodniowym siedzeniu w domu). Aby do 15 [emoji87] Dzis zaczynam 12+0. Na16.30 mam wizyte u poloznej, zalozenie karty i badania a w srode usg. Aby do srody [emoji87] Jestem nastawiona 50/50, co bedzie to bedzie (w pazdzierniku na usg w 12 tyg dowiedzialam sie o poronieniu zatrzymanym [emoji52])
Dziewczyny piszecie o tych bólach ze was martwią to ja wam powiem cieszcie sie bo to znaczy ze tam sie dzieje, rozciąga i małe rośnie. Ja w kazdym poronieniu nie mialam zadnych bóli, zadnych sygnalow ze cos jest nie tak i bylam przekonana ze jest wszystko dobrze a potem zdziwienie ze jednak nie.

Milego dnia wszystkim i powodzenia dla wszystkich wizytujacych dzis [emoji846][emoji254][emoji173]
Powodzenia [emoji3526]
 
reklama
Cześć w poniedziałek. Oczywiście rano wstałam, tak mnie ciągło na wymioty ze nie wytrzymałam 😖 a miałam weekend luzniejszy, bez rzygania, tylko lekkie mdłości, to dziś pewnie nadrobie normę. W tym tygodniu się muszę wybrać na badania, może środa lub czwartek. Ale mam zimne poty jak o tym pomyślę, sama droga 30 km w jedna stronę.. A moje mdłości nie będą laskawe i zaliczę zgona zanim tam dotrę 😣😣
 
Do góry