reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Moja wizyta chyba będzie znowu odwołana, bo w Kielcach kilka przypadków koronawirusa w tym szpitalu co mój przyjmuje..jestem już półtora miesiąca bez lekarza i znowu pewno o miesiąc się przesunie..
Ale 28 prenatalne jeśli nie odwołają i liczę że coś się dowiem..
Zaraz zadzwonię o badanie krwi,bo jeszcze nie miałam i wyniki to chyba sama z internetem odczytam... Masakra...
 
Dzień dobry z rana.
Współczuję powrotu do pracy. Ja już na pewno nie wrócę , nawet po macierzyńskim bo mnie tam wykończyli. Nawet zastanawiałam się nad założeniem sprawy cywilnej o mobbing. Na wizycie będzie na pewno ok.
Ja mam 12+2. Czy to nie ten drugi trymestr się zaczyna ? Bo miałam tryskać energia, a jestem jak zdechła ryba. Przewalam się z kąta w kąt. Sama nie wiem co ze sobą zrobić. Nic mi nie idzie.
Zębów też nie mogę myć, robię to na raty. Skóra też sucha jak wiór ....jakoś oliwka mnie ratuje.
Modlę się o otwarcie przedszkoli bo chce, żeby młodą już poszła. Nawet na 4 godziny dziennie. Jeszcze że starszym muszę się mordowac bo franca nie chce się uczyć. Nie widzi sensu, a nie rozumie, że i tak będzie musiał to wszystko nadrabiać.
No to znów się wyzalilam. Przepraszam, że jestem taka jęczy dupa , ale jestem na wszystko na nie.
Miłego poniedziałku!!!!
 
Przewiane ucho najlepiej wygrzać. Sol na patelnię do skarpety i wygrzać. Nie wkładać żadnych Wat , ani nic. Jak się wychodzi na zewnątrz to jakaś opaska, czapka.
 
@ewelka8312 , a nie dasz rady gdzieś prywatnie?
Sorki za post pod postem.
Kielce odpadają a myślałam , że kogoś innego wezmę ale tam wszyscy w tych szpitalach co zarażenie... U mnie nie ma nikogo, a w okolicy swoje pacjentki przyjmują tylko.... No ale może te prenatalne jak będą robic to będę wiedzieć czy jest ok i to mi wystarczy na jakiś czas..
 
Moja wizyta chyba będzie znowu odwołana, bo w Kielcach kilka przypadków koronawirusa w tym szpitalu co mój przyjmuje..jestem już półtora miesiąca bez lekarza i znowu pewno o miesiąc się przesunie..
Ale 28 prenatalne jeśli nie odwołają i liczę że coś się dowiem..
Zaraz zadzwonię o badanie krwi,bo jeszcze nie miałam i wyniki to chyba sama z internetem odczytam... Masakra...
A masz chociaż konsultacje telefoniczne? Bo ja już miesiąc nie widziałam lekarza, dziś prenatalne i później zadzwonię do lekarza i pewnie też konsultacja telefoniczna, ale to może lepiej.
Dzień dobry z rana.
Współczuję powrotu do pracy. Ja już na pewno nie wrócę , nawet po macierzyńskim bo mnie tam wykończyli. Nawet zastanawiałam się nad założeniem sprawy cywilnej o mobbing. Na wizycie będzie na pewno ok.
Ja mam 12+2. Czy to nie ten drugi trymestr się zaczyna ? Bo miałam tryskać energia, a jestem jak zdechła ryba. Przewalam się z kąta w kąt. Sama nie wiem co ze sobą zrobić. Nic mi nie idzie.
Zębów też nie mogę myć, robię to na raty. Skóra też sucha jak wiór ....jakoś oliwka mnie ratuje.
Modlę się o otwarcie przedszkoli bo chce, żeby młodą już poszła. Nawet na 4 godziny dziennie. Jeszcze że starszym muszę się mordowac bo franca nie chce się uczyć. Nie widzi sensu, a nie rozumie, że i tak będzie musiał to wszystko nadrabiać.
No to znów się wyzalilam. Przepraszam, że jestem taka jęczy dupa , ale jestem na wszystko na nie.
Miłego poniedziałku!!!!
Według mnie i moich aplikacji drugi trymestr zaczyna się od 13+6. W ramach pocieszenia to powiem, że jak skończyłam 12tc to zdarzyło mi się kilka razy zwymiotować, bolała mnie ostatnie dni głowa i czułam się gorzej niż ja początku a niby wszędzie jest napisane, że teraz już będzie super samopoczucie. Więc nie jesteś sama.
 
Trzymam kciuki za pomyślną wizytę ☺

Dziewczyny takie pytanko. Macie odruch wymiotny przy myciu zębów? U mnie pojawił się jakiś miesiąc temu i tak codziennie 😞
Mi przeszło przy myciu zębów odkąd przerzucilam się na lagodniejsza pastę miętowa i ją mieszam z jakąś owocową, polecam 😊😊
Mnie teraz najbardziej bierze od zapachów (typu lodówka, kosz lub po prostu zmieszane czy intensywne), jak zobaczę coś nieestetycznego lub sobie coś wyobrazę to też mnie chwyta 😖
 
reklama
Hejka ☺️ ja też mam tak samo nic mi się nie chce dosłownie nic a jeszcze muszę dziś do pracy na chwilę jechać i już na samą myśl mam mdłości... to moja trzecia ciąża i czuje się w niej fatalnie a wyglądam jeszcze gorzej włosy tłuste pełno pryszczy poprostu masakra. Dziś zaczynam 11 tc i czekam kiedy moje samopoczucie się poprawi 😉 Miłego poniedziałku dziewuszki ☺️😘
 
Do góry