reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@aga053 super dziękujemy [emoji4]

Ja ostatnią wizytę miałam 18 marca [emoji85] na szczęście jutro wieczorem mam wizytę [emoji847] chodzę od kilku dni nerwowa bo boję się czy po moich plamieniach jest wszystko ok. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych plamień więc to dla mnie pierwszy raz. Co do bólu i kłucia to czasem pobolewa mnie podbrzusze i kilka razy zdarzyło mi się że jak np wstaje z kanapy to mnie z obu stron tak mocno zakłuje że nie mogę się wyprostować. Muszę wtedy chwilę poczekać aż ból się zmniejszy.

No i faktycznie zmniejszyły mi się mdłości co również mnie martwi. Ale z drugiej strony to już 11+4 więc mają prawo ustępować.
Trzymam kciuki za pomyślną wizytę ☺

Dziewczyny takie pytanko. Macie odruch wymiotny przy myciu zębów? U mnie pojawił się jakiś miesiąc temu i tak codziennie 😞
 
reklama
Witam sie o 5.30 z rana 🙂
Wlasnie zbieram sie do pracy ( pierwszy dzien po pięciotygodniowym siedzeniu w domu). Aby do 15 🙊 Dzis zaczynam 12+0. Na16.30 mam wizyte u poloznej, zalozenie karty i badania a w srode usg. Aby do srody 🙊 Jestem nastawiona 50/50, co bedzie to bedzie (w pazdzierniku na usg w 12 tyg dowiedzialam sie o poronieniu zatrzymanym 😐)
Dziewczyny piszecie o tych bólach ze was martwią to ja wam powiem cieszcie sie bo to znaczy ze tam sie dzieje, rozciąga i małe rośnie. Ja w kazdym poronieniu nie mialam zadnych bóli, zadnych sygnalow ze cos jest nie tak i bylam przekonana ze jest wszystko dobrze a potem zdziwienie ze jednak nie.

Milego dnia wszystkim i powodzenia dla wszystkich wizytujacych dzis 🙂🌸
 
Witam, ja mam w czwartek wizytę i muszę jechać na badania do labo z krwi bo jeszcze ich nie robiłam ( miałam dopiero jedna wizytę) a tak strasznie nie chce mi się wstać 😱
 
Ja mam tak samo przy myciu zębów [emoji2368]
Dobrze że nie jestem z tym sama.
Mam nadzieję że szybko nam to przejdzie.
Witam sie o 5.30 z rana 🙂
Wlasnie zbieram sie do pracy ( pierwszy dzien po pięciotygodniowym siedzeniu w domu). Aby do 15 🙊 Dzis zaczynam 12+0. Na16.30 mam wizyte u poloznej, zalozenie karty i badania a w srode usg. Aby do srody 🙊 Jestem nastawiona 50/50, co bedzie to bedzie (w pazdzierniku na usg w 12 tyg dowiedzialam sie o poronieniu zatrzymanym 😐)
Dziewczyny piszecie o tych bólach ze was martwią to ja wam powiem cieszcie sie bo to znaczy ze tam sie dzieje, rozciąga i małe rośnie. Ja w kazdym poronieniu nie mialam zadnych bóli, zadnych sygnalow ze cos jest nie tak i bylam przekonana ze jest wszystko dobrze a potem zdziwienie ze jednak nie.

Milego dnia wszystkim i powodzenia dla wszystkich wizytujacych dzis 🙂🌸
Współczuję powrotu do pracy po tak długiej przerwie.
Trzymam kciuki za wizytę. Będzie dobrze albo dobrze. Nie ma innej możliwości 👶

Dzisiaj całą noc spalam tak na czuja. A jak mąż wyjeżdżał do pracy to musiałam wstać na siku co równa się z tym że koniec spania...może jeszcze zasnę na chwil parę co trudne będzie ale aż mnie oczy szczypią
 
reklama
Do góry