reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No wiedziałam że gdzieś na homebooku to widziałam... Musicie sobie dziewczyny zamówić na urodziny taki [emoji1][emoji1] już się te puzzle nie będą walać [emoji6]
Dobry patent [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
U mnie w jadalni na stole po rozłożeniu go są 3 metry ale kurcze takiej przykrywki mi by brakowalo [emoji23]
 
reklama
No to już tak jak co najmniej 2 osoby są fanami układania puzzli to można sobie raz taki większy prezent zrobić 😊😊 my lubimy układać, ale za to denerwuje mnie zawsze ten brak miejsca... Niedawno machnęliśmy 1000 w 4 wieczory 😊😊 na większe nie mamy już miejsca właśnie 😔
 
Hej hej :) Ja wczoraj wieczorem znowu mega mdłości i wymioty, za to ranki są wybawieniem. Mówi to typowa sowa - odkąd jestem w ciąży, wstaję 2 godz wcześniej niż zazwyczaj, wieczorami padam. Śmiesznie jest :p Włosy nadal mi się mega przetłuszczają w ciąży, też któraś tak ma/miała? Mam nadzieję, że od 2 trymestru wróci mi to do normy...
 
Hej hej :) Ja wczoraj wieczorem znowu mega mdłości i wymioty, za to ranki są wybawieniem. Mówi to typowa sowa - odkąd jestem w ciąży, wstaję 2 godz wcześniej niż zazwyczaj, wieczorami padam. Śmiesznie jest [emoji14] Włosy nadal mi się mega przetłuszczają w ciąży, też któraś tak ma/miała? Mam nadzieję, że od 2 trymestru wróci mi to do normy...
Mi się przetłuszczają [emoji23] tak samo jak twarz [emoji23]
 
Mi się przetłuszczają [emoji23] tak samo jak twarz [emoji23]
Mnie cera z suchej zrobiła się...3x bardziej sucha 😲 Mam wrażenie, że ta izolacja i brak dłuższych spacerów też robi swoje. Olej twarz wypija mi w minutę, przy nakładaniu kremu już mam kolejne suche placki, masakra. Najchętniej spałabym w wannie z olejem, po czubek głowy :p Ale włosy z suchych mam teraz non stop tłuste i nijak nie chcą się układać.
 
Mnie cera z suchej zrobiła się...3x bardziej sucha 😲 Mam wrażenie, że ta izolacja i brak dłuższych spacerów też robi swoje. Olej twarz wypija mi w minutę, przy nakładaniu kremu już mam kolejne suche placki, masakra. Najchętniej spałabym w wannie z olejem, po czubek głowy :p Ale włosy z suchych mam teraz non stop tłuste i nijak nie chcą się układać.

Też mam strasznie suchą cerę, nakładam puder i wiecznie suche skórki ☹️ najlepsze jest to, że jest sucha ale i pojawiło się sporo rozszerzonych porów i krostek. Na to drugie Ratuje się glinką czerwoną ( polecam !) i maseczką oczyszczającą z Miya. Na mocne nawilżenie cery muszę czegoś poszukać bo od 2-3 lat używam tych samych kremów ale teraz nie działają jak powinny 🤷🏼‍♀️
 
Dzień dobry :)

@Olma88 moj 2.5 latek Układa puzzle, wiec próbujcie. Moze nie 1000 elementów ale do 40 dajemy radę. Motywy trochę dziecięcego, ale zawsze cos :)

Miłej niedzieli :) Właśnie kończymy szykowac obiad. U nas dziś klasyka polskiej kuchni - ziemniaki, surówki(mizerią, marchewka z jabłkiem i kapusta czerwona) mielone i kotlety z piersi kurczaka. Mnie hest wszystko jedno bo mi i tak nie dobrze😂
Takie na 15 elementów układa, ale ona z tych dzieci co nie mogą w miejsce wysiedziec, a mi się właśnie marzy taką chwila w jednym miejscu i przy jednej rzeczy np. puzzlach
 
Jodid miał pojawić się na koniec kwietnia a wczoraj wyczytałam, że ma być w grudniu
emoji2356.png

Biorę jodadrop. Próbowałam jodid sciagav z Niemiec ale jak znalazłam jakąś listę aptek co niby wysyła do Polski to okazało się że żadna z nich jak już się skompletuje zamówienie do PL nie wysyła.
Byłam u endokrynolog pytałam o preparaty typu jodadrop to oburzyła się, że na zagraniczne preparaty, a na Polski jodadrop mówi, że ma być sam jodek a w nim są też jodany.ale przykładowo pregna plus też ma jod w formie jodanu. Powiedziała, że wszystkie kobiety biorą gotowe suplementy i mam nie wymyslac
emoji23.png

A Ty jak rozwiązałas temat?

Zastanawiam się nad jodem z niemieckiej apteki internetowej - w opiniach jest sporo polskich opinii, więc chyba wysyłają i przesyłka nawet niedroga. Co do tych jodów w płynie dostępnych u nas, to jest tam właśnie m.in. jodan potasu i przeczytałam w paru miejscach, że może on działać negatywnie na tarczycę. Nie piszą o tym powszechnie, ale skoro Twoja lekarz też to potwierdza... Rozważałam też gotowe suplementy, ale jakoś wolę pojedynczo :)
 
Też mam strasznie suchą cerę, nakładam puder i wiecznie suche skórki [emoji3525] najlepsze jest to, że jest sucha ale i pojawiło się sporo rozszerzonych porów i krostek. Na to drugie Ratuje się glinką czerwoną ( polecam !) i maseczką oczyszczającą z Miya. Na mocne nawilżenie cery muszę czegoś poszukać bo od 2-3 lat używam tych samych kremów ale teraz nie działają jak powinny [emoji2372]
Ja mam z bielendy krem do twarzy miodowy z mleczkiem pszczelim i jeszcze wygrzebalam z ziaji oliwkowy i on jest bardziej tlusty i mega nawilżający, bo ja tez jak przestanę regularnie stosować to mi sie na czole skorupa robi pod podkładem czy kremem bb i ostatnio przez te siedzenie w domu i nie smarowanie to nawet koło nosa mialam suche takie [emoji849]
 
reklama
Też mam strasznie suchą cerę, nakładam puder i wiecznie suche skórki ☹ najlepsze jest to, że jest sucha ale i pojawiło się sporo rozszerzonych porów i krostek. Na to drugie Ratuje się glinką czerwoną ( polecam !) i maseczką oczyszczającą z Miya. Na mocne nawilżenie cery muszę czegoś poszukać bo od 2-3 lat używam tych samych kremów ale teraz nie działają jak powinny 🤷🏼‍♀️
Możesz spróbować do tych kremów co masz dodawać każdorazowo po kilka kropli jakiegoś olejku dobrego.

Mi też się szybciej przetluszczaja włosy 😠😠
 
Do góry