reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Przepraszam, że tak smęcę ale nie chcę juz smęcic mężowi w domu... Mam złe przeczucia, mdlosci odpuściły, piersi też mniej bolą.
Nie chce stracić dziecka, płakać mi się chce [emoji24]
 
Naprawdę samo usg prenatalne nie ma sensu jeśli nie robi się Pappa?
A jeśli np robi się usg i Sanco to Pappa też potrzebna? [emoji849]
Tak mi ten lekarz napisał , ze to nie pełnowartościowe badanie jest i samo USG nie powie mi jakie wady moze mieć dziecko , ze z testem pappa jest pełnym badaniem i ze samo USG nic mi nie da i on nie widzi sensu , ale jest taka możliwość, zeby tak zrobić . Wiec ja już sama nie wiem [emoji1745]
 
reklama
Przepraszam, że tak smęcę ale nie chcę juz smęcic mężowi w domu... Mam złe przeczucia, mdlosci odpuściły, piersi też mniej bolą.
Nie chce stracić dziecka, płakać mi się chce [emoji24]
Ze spokojem, mnie piersi też mniej bolą i jakby były jakieś inne, ale wszystko jest w porządku byłam wczoraj na usg.
 
Do góry