reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam detektor, teraz też będę używała. Korzystałam mniej więcej od 14 tc, zawsze udało mi się tętno znaleźć, zdarzało mi się, że budziłam się w nocy i nie czułam ruchów gdzie zwykle córka była w nocy aktywna, wtedy detektor mnie uspokajał. Dla mnie super gadżet 😊
 
Ja też polecam. W późniejszej ciąży bardzo się przydaje. Np. Jak cały dzień nie czułam ruchów to od razu była panika- A tak to sprawdziłam i ok. I naprawdę nie miałam sytuacji zeby nie znaleźć tętna
 
Przechwalilam dzisiejszy dzień 😭
Ucielam sobie drzemke, wstałam z bólem głowy i jest mi strasznie niedobrze. Kiedy się to skończy...
Czy macie jakieś sposoby na ból głowy? Nie mam apapu.
 
Jadłam o 18, jest 2 w nocy, a mi sie[emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785] chce[emoji1785]
[/QUOTE]

To witaj w klubie ;) Ja dziś o 4 wstałam do kuchni, bo byłam tak głodna że spać nie mogłam 🤔🤦 aż strach pomyśleć co będzie dalej ;)
 
Jadłam o 18, jest 2 w nocy, a mi sie[emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785] chce[emoji1785]


To witaj w klubie ;) Ja dziś o 4 wstałam do kuchni, bo byłam tak głodna że spać nie mogłam [emoji848][emoji1751] aż strach pomyśleć co będzie dalej ;)

Ja rano obudziłam się z dziwnym kłuciem w brzuchu. Okazało się że to od głodu [emoji85]

Z detektorem tętna to jest podobno tak:
Osoby które go miały polecają - natomiast osoby które go nie miały odradzają. I chyba coś w tym jest. W pierwszej ciąży długo się zastanawiałam ale w końcu odpuściłam bo bałam się że będę mieć problem ze znalezieniem tętna i będę panikować. W tej ciąży ponownie rozważam zakup. Czytałam tylko że lepsze są te z wyświetlaczem bo wtedy nie ma szans na pomyłkę czy to nasze czy dziecka tętno.
 
Ja w momencie bólu głowy ratuje się paracetamolem. Niestety mam migreny, moich tabletek nie mogę. Już nawet mam tabletki na bazie morfiny , ale teraz niet. Choć przyznam , że w kryzysie nawet je trzymałam w ręce.
 
reklama
Ja rano obudziłam się z dziwnym kłuciem w brzuchu. Okazało się że to od głodu [emoji85]

Z detektorem tętna to jest podobno tak:
Osoby które go miały polecają - natomiast osoby które go nie miały odradzają. I chyba coś w tym jest. W pierwszej ciąży długo się zastanawiałam ale w końcu odpuściłam bo bałam się że będę mieć problem ze znalezieniem tętna i będę panikować. W tej ciąży ponownie rozważam zakup. Czytałam tylko że lepsze są te z wyświetlaczem bo wtedy nie ma szans na pomyłkę czy to nasze czy dziecka tętno.
Być może masz rację. Ale jakoś nie chcę próbować, i nie zamierzam krytykować dziewczyn, które kupią.

Ja rano szybko muszę albo szklane gorącej wody z cytryną, albo banana. Na pierwszy głód tylko to mi wchodzi. Im dłużej myślę co zjeść na śniadanie, tym bardziej słabo się czuję.
 
Do góry