reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A jak nie znajdziesz tętna to nie będziesz schować jeszcze bardziej?
Ja nie kupuję, wiem, że zamiast mnie uspokoić to tylko spowodowałby dodatkowy stres
Ja chyba kupię, to moja pierwsza ciąża i chce słuchać serduszka jak najczęściej:) słyszałam dobre opinie,moja koleżanka miała i była bardzo zadowolona. Na pewno kwestia slyszalnosci jest uwarunkowana naszą waga, bo tak samo usg przez brzuch jest trudniej zrobić jak ktoś ma więcej tluszczyku na brzuszku. Ja jestem płaska to powinno dac radę :) na pewno nie kupię szybciej niż po 12-13tyg.
 
reklama
Ja chyba kupię, to moja pierwsza ciąża i chce słuchać serduszka jak najczęściej:) słyszałam dobre opinie,moja koleżanka miała i była bardzo zadowolona. Na pewno kwestia slyszalnosci jest uwarunkowana naszą waga, bo tak samo usg przez brzuch jest trudniej zrobić jak ktoś ma więcej tluszczyku na brzuszku. Ja jestem płaska to powinno dac radę :) na pewno nie kupię szybciej niż po 12-13tyg.
Jakiej firmy detektor ma Twoja kolezanka? Ja też chyba kupię po piątkowej wizycie jeśli wszystko będzie dobrze.
 
Do placków piekarnik niepotrzebny. Ale kto to by wszystko zjadł? A kaczka była z jabłkami [emoji39] swoją drogą placków i tak by nie było, bo ziemniaki się skończyły.

Ja jestem przeciwna detektorom. W żadnej ciąży nie miałam i teraz też nie kupię. Myślę, że przez to urządzenie można sobie psychikę poharatać.
 
reklama
Do góry