reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Witajcie w świąteczny poniedziałek.
Wczoraj miałam ciężki dzień. Brak sił, zero apetytu, ból żołądka, mdłości. Coś okropnego. Dziś nadrabiam 💪 mój brzuch wczoraj wieczorem był ogromny ale to przez wzdęcia 😁
Mąż powiedział mi, że dlatego czuje się tak źle bo dzidziuś zabiera ze mnie to co najlepsze a dla mnie zostają ochlapy. Chyba coś w tym jest 😂
Jutro mam trzecią już wizytę, 8+4.
Pozdrawiam 😊
 
A co myślicie o detektorze tętna plodu? Niektóre działają już od 12 tc. Zaczynam trochę schizowac więc myślę nad zakupem [emoji849]
 
A jak nie znajdziesz tętna to nie będziesz schować jeszcze bardziej?
Ja nie kupuję, wiem, że zamiast mnie uspokoić to tylko spowodowałby dodatkowy stres
Tak, na pewno. Ale myślę, że skoro jest tętno to detektor powinien wykryć.
Mam mniejsze mdlosci i coraz lepszy apetyt, zwariuje [emoji30]
 
Ja nie mialam takiej sytuacji zeby nie udalo sie wykryc. Zawsze bez problemu. Tylko że ja zaczęłam mierzyć jakoś po 25 tygodniu
 
reklama
I jednak zrobiłam te placki 😋 dziś mam dobry dzień więc muszę jeść.
Dziewczyny, jutro mam wizytę, czy zapytać lekarki o badania prenatalne? W którym tygodniu najlepiej wykonać? I czy podczas badania będzie można już zobaczyć płeć?
 
Do góry