reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny :) Po wczorajszej wizycie u ginekologa mogę oficjalnie do was dołączyć! Serduszko bije i jest to połowa 7tygodnia :) następna wizyta z badaniami 8.05.2020🥰 Mam do do Was pytanie. Jak to było u Was ze zwolnieniem chorobowym? Lekarz mi nie wystawił mimo,że prosiłam twierdząc ,że nie ma podstaw do choroby bo nic mi nie dolega- oprócz mdłości a to nie choroba. Nie wiem co teraz robić bo jestem już na zwolnieniu do 14.04 od innej Pani doktor :/ a pracuje w laboratorium chemicznym i kierownicy wolą abym była na chorobowym.. :/ Pozdrawiam Was serdecznie 🧡💛💚💙
Hej ☺ gratuluję fasolki 💗
Co do zwolnienia to nie miałam problemu. Jestem kosmetologiem i gabinety sa teraz zamknięte i i tak jestem w domu od 12.03 na opiece ale l4 bardziej sie opłaca.
 
Jestem w 7 tygodniu ciąży.. wczoraj podczas wizyty było słychać bicie serduszka. Dostałam skierowania na badania krwi oraz moczu. Lekarz na usg stwierdził że jest widoczny krwiak i przepisał mi na to leki. Czy jest to normalne zjawisko podczas ciazy czy jest czego się obawiać? Dodatkowo chciałam was zapytać czy to że lekarz dał mi skierowanie na badania prenatalne to rutynowa czynność czy jest to kolejny powód do obaw? Dodam że jest to moja pierwsza ciąża i w tej kwestii jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. Pomóżcie dziewczyny pozdrawiam 😘
 
Powiedziałam wszystko, ale on twierdzi,że to jest sprawa pracodawcy żeby stworzył mi idealne warunki do pracy i mnie przeniósł np na inne stanowisko, tylko u nas w firmie pracuje ok 600osob..a teraz ten koronawirus.. no nic będzie dobrze 😚 ♥️

Ja bym poszukała innego lekarza który wystawi zwolnienie bo w takich warunkach ciężko pracować w ciąży a co dopiero w dobie koronawirusa
 
reklama
Do góry