reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jestem w 7 tygodniu ciąży.. wczoraj podczas wizyty było słychać bicie serduszka. Dostałam skierowania na badania krwi oraz moczu. Lekarz na usg stwierdził że jest widoczny krwiak i przepisał mi na to leki. Czy jest to normalne zjawisko podczas ciazy czy jest czego się obawiać? Dodatkowo chciałam was zapytać czy to że lekarz dał mi skierowanie na badania prenatalne to rutynowa czynność czy jest to kolejny powód do obaw? Dodam że jest to moja pierwsza ciąża i w tej kwestii jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. Pomóżcie dziewczyny pozdrawiam 😘
Hej! Ja tez dostałam skierowanie na prenatalne od prowadzącego ze względu na wiek. Jaki powód Tobie zaznaczył na skierowaniu?
Odnośnie krwiaka - koleżanka miała, pękł jej w pierwszym trymestrze i jest już w 7 m.c. I wyniki ma rewelacyjne... będzie dobrze!
 
reklama
Też jem wędzone ryby..
Prenatalne to takie dokładniejsze USG , jeszcze robi się papa , ale to nie każdy. Ja wiek mam, prenatalne zrobię i to chyba w dwóch miejscach , jedno na NFZ drugie prywatnie. Papa nie chce bo z tym rozne kwiatki lubią wyjść.
Dobra teraz ja zadam pranie. Mam taki galretoart, lekko żółty śluz. takiego jeszcze nie miałam nigdy i zastanawiam się czy to normalne ? Nie ma zapachu , ani nic mnie nie swędzi . Internetu mało co ciekawego mówią..
 
Minnie13 odnosnie tych badan prenatalnych to lekarz dal mi narazie nuner zeby juz sobie zaklepac termin -skierowania mi jeszcze nie wystawil wiec nie wiem jaki jest konkretnie powód, pytam z ciekawości jak to wyglądało u was . Ja mam 29 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Mam nadzieję że przy lekach które mi doktor wypisal ten krwiak się wchłonie i nie spowoduje to zagrożenia dla maluszka. Dziękuję za odpowiedź i wsparcie 😉
 
Z tymi prenatalnymi to sama nie wiem jak to jest. W drugiej ciąży robiłam ze względu na wiek, wezwali bo coś chyba nie tak, ja spanikowalam ale pielęgniarka mnie pocieszyla że oni celowo wzywają bo na NFZ musi się kasa zgadzać, no i tak było, niby nic nie było ale papier musiałam podpisać że byłam itd. A tak na marginesie synek urodził się z wadą serca i inną historia, na szczęście skończyło się dobrze więc może lepiej że przez ciąże nie byłam świadoma, mniej stresu.
 
reklama
Do góry