reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny.

Właśnie odebrałam wyniki. Możecie mi podpowiedziec jak rozumieć wyniki z toksoplazmozy? Nie bardzo czaje a lekarz dopiero po świetach. Zmartwiło mnie te 503.7.

Załączam zdjęcie.Zobacz załącznik 1102980
To znaczy, że już chorowałaś na toksoplazmozę i masz przeciwciała. To akurat bardzo dobrze bo niebezpieczne jest zachorowanie podczas ciąży.
 
reklama
Właśnie odebrałam wyniki. Możecie mi podpowiedziec jak rozumieć wyniki z toksoplazmozy? Nie bardzo czaje a lekarz dopiero po świetach. Zmartwiło mnie te 503.7.

W sumie tak samo z różyczka....


Załączam zdjęcia Zobacz załącznik 1102986Zobacz załącznik 1102980
[/QUOTE]
To znaczy że masz przeciwciala bo miałas już różyczkę jak również toxoplazmoze. Mi naprzyklad wyszło że nie miałam toksoplazmozy.
 
Prawie , każdy 😋
Dziewczyny bardzo mi przykro tym, którym się nie udało ...
Ale zaświeci i dla was słońce. Zobaczycie, choć może to wydawać się odległe. Ale silne babki z was sa,!!!
 
reklama
Dzisiaj pierwszy raz takie silne bóle brzucha miałam że musiałam wziąć podwójna dawkę nospy i to średnio pomogło bo ból promieniuje do uda.. Co chwilę sprawdzam w toalecie czy jest krew na papierze bo mam złe przeczucia. Kolejne usg dopiero 24 kwietnia...
 
Do góry