reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
U mnie 9+2. Ja się chyba sama za mocno nakręcam. Ale po dwóch stratach tak już chyba będzie że będę się cholernie stresowała każdym objawem albo jego ustąpieniem. To jeszcze trochę nam zostało do czekania, ja już odliczam dni..
Rozumiem jestem po jednej stracie ale jestem dobrej myśli i nie dopuszczam złych do głowy
 
@ewelas1991 i jak tam po usg? zagladam co chwile z nadzieją ze cos napisalas 🙂

@ForgetMeeNot a co u ciebie? dawno nic nie pisalas 🙄
Hejka heja 😍😍😍 jest człowieczek 💕😍 już wszystko fajnie widac jak macha rączkami, podskakuje sobie w brzuszku.niesamowity widok 😍😍😍💕 nie sądziłam ,że tak będzie widać 😍😍😍 dziękuję wam bardzo wszystkim za wsparcie.Jesli chodzi o te kłucia o których pisałam lekarzowi ,że takie kłucia nie są groźne i najczęściej są spowodowane tym że macica się powiększa
 
Lekarz dał mi antybiotyk, teraz dostałam jakiś inny lek jeszcze i kazał czekać i zrobić znowu badania za kilka dni.
W takim razie mam nadzieję że ten lek wykończy wszystkie bakterie [emoji4] A tak w ogóle to polecam profilaktycznie pić herbatkę żurawinową i jeść suszoną żurawinę żeby nic już tam więcej się nie przyplątało [emoji6]
 
To skoro tyle z nas ma podobne odczucia to może faktycznie nie jest to powód do zmartwień
Dziewczyny mnie piersi przestały boleć kompletnie od kilku dni ,a wcześniej miałam niesamowity ból piersi.A dzisiaj na USG jest człowiek ,kica sobie w brzuszku i dobrze się ma .Także jak widać ten brak bólu piersi o niczym nie świadczy.A też już się martwilam
 
Wiesz ja właśnie miałam pytać o to samo 😅 i dokładnie też to tak nazwałam "kłucie w pochwie", czasem takie przeszywajace, że się wzdrygnę, idzie jakby od dołu w górę. I potrafię tak mieć przez np 2 godziny co chwilę i potem spokój już. Nie wiem co to jest i czy to normalne, bo to moja pierwsza ciąża i nie mam porównania, u gina byłam 30.03 wtedy już tak miałam choć nie tak często i było ok wszystko. Żadnych plamien towarzyszących ani mocnego bólu brzucha nie mam, ani nic innego co by miało niepokoić więc na razie czekam spokojnie na moją wizytę po świętach 15.04. Ale daj znać jak się dowiesz od gina co to jest 😅😅
Kochana gin mi powiedział ,że takie kłucia nie są raczej powodem do niepokoju .Mówi że można brać na to nospę ,bo tak się dzieje jak macica się powiększa.Mowi ,że bóle w stylu miesiączkowym są powodem bardziej do niepokoju, a ukłucia raczej o niczym nie świadczą.Ja miałam ostatnio kłucia od kilku dni a jak widać wszystko jest ok :D Moj człowieczek ma już 4,3 cm na dzisiejszym USG.Kuca sobie ładnie i macha rączkami.Bylam w szoku jak zobaczyłam jak ładnie widać.A jestem w 11 tygodniu 💕💕😍
 
reklama
Dziewczyny mnie piersi przestały boleć kompletnie od kilku dni ,a wcześniej miałam niesamowity ból piersi.A dzisiaj na USG jest człowiek ,kica sobie w brzuszku i dobrze się ma .Także jak widać ten brak bólu piersi o niczym nie świadczy.A też już się martwilam
Super jest mieć takie wsparcie tu na forum, dziękuję [emoji6][emoji4]
 
Do góry