reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@aspen11
Zapomniałam ci dopisać że u nas Przecież ciąża jest ważna od 22 tyg bo do tego czasu mogę usunąć bez żadnych pytań. Wiec nie dość że musze czekać na połówkowe w 19 tyg to potem będą mi jeszcze dzwonić z 3 razy czy napewno niechce usunąć i dopiero potem wystawią zaświadczenie o ciąży do Försäkringskassy, przynajmniej tak było w ciąży z Igorkiem w 2018. Usg wyszło perfekto a mimo tego co tydzień przez 3 następne tygodnie dzwonili ze szpitala czy niechce usunąć. Byłam wtedy w szoku
Masakra. Jak to przeczytałam to mnie zmroziło... Chore zasady!!!!!!
 
reklama
@aspen11
Zapomniałam ci dopisać że u nas Przecież ciąża jest ważna od 22 tyg bo do tego czasu mogę usunąć bez żadnych pytań. Wiec nie dość że musze czekać na połówkowe w 19 tyg to potem będą mi jeszcze dzwonić z 3 razy czy napewno niechce usunąć i dopiero potem wystawią zaświadczenie o ciąży do Försäkringskassy, przynajmniej tak było w ciąży z Igorkiem w 2018. Usg wyszło perfekto a mimo tego co tydzień przez 3 następne tygodnie dzwonili ze szpitala czy niechce usunąć. Byłam wtedy w szoku
Szok. W ktorym kraju mieszkasz?
 
@aspen11
Zapomniałam ci dopisać że u nas Przecież ciąża jest ważna od 22 tyg bo do tego czasu mogę usunąć bez żadnych pytań. Wiec nie dość że musze czekać na połówkowe w 19 tyg to potem będą mi jeszcze dzwonić z 3 razy czy napewno niechce usunąć i dopiero potem wystawią zaświadczenie o ciąży do Försäkringskassy, przynajmniej tak było w ciąży z Igorkiem w 2018. Usg wyszło perfekto a mimo tego co tydzień przez 3 następne tygodnie dzwonili ze szpitala czy niechce usunąć. Byłam wtedy w szoku
Jezu co za ludzie bez serca [emoji33][emoji33][emoji33] jak można pytać kogoś czy chce usunąć swoje zdrowe dziecko [emoji1751][emoji1751][emoji1751]
 
@aspen11
Zapomniałam ci dopisać że u nas Przecież ciąża jest ważna od 22 tyg bo do tego czasu mogę usunąć bez żadnych pytań. Wiec nie dość że musze czekać na połówkowe w 19 tyg to potem będą mi jeszcze dzwonić z 3 razy czy napewno niechce usunąć i dopiero potem wystawią zaświadczenie o ciąży do Försäkringskassy, przynajmniej tak było w ciąży z Igorkiem w 2018. Usg wyszło perfekto a mimo tego co tydzień przez 3 następne tygodnie dzwonili ze szpitala czy niechce usunąć. Byłam wtedy w szoku

No co ty mowisz? w szoku jestem ze dzwonili 😲 Do mnie nikt nie dzwonil, nie pytali czy chce usunac 😨 Ten intyg do försäkringskassy tez u mnie dostaje sie po połówkowym. A mi chodziło o inskrivning czyli założenie juz karty ciąży i zrobienie tych podstawowych badan. Ciekawe ze mieszkamy w tym samym kraju a mają calkiem inne procedury 🙄😂
 
No co ty mowisz? w szoku jestem ze dzwonili 😲 Do mnie nikt nie dzwonil, nie pytali czy chce usunac 😨 Ten intyg do försäkringskassy tez u mnie dostaje sie po połówkowym. A mi chodziło o inskrivning czyli założenie juz karty ciąży i zrobienie tych podstawowych badan. Ciekawe ze mieszkamy w tym samym kraju a mają calkiem inne procedury 🙄😂

I skrivning miałam wczoraj wiec wczoraj najwyraźniej założona karta ciąży ale w poprzedniej ciąży tez miałam inskrivning tydz 10 a badania duuużo puźniej.

Właśnie czasem gdy rozmawiam z koleżanką która rodziła w Sztokholmie to się zastanawiałam czy to ten sam kraj w którym ja mieszkam bo różnice ogromne
 
reklama
Hej dziewczyny.

Właśnie odebrałam wyniki. Możecie mi podpowiedziec jak rozumieć wyniki z toksoplazmozy? Nie bardzo czaje a lekarz dopiero po świetach. Zmartwiło mnie te 503.7.

W sumie tak samo z różyczka....


Załączam zdjęcia
IMG_20200407_185430.jpg
IMG_20200407_184902.jpg
 
Do góry