reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tak.. masz racje, wiek ciazy na pewno ma wplyw. Dobrze ze to juz dawno za Toba :(
Ja w takim razie przeczekam ten najgorszy czas i potem sprawdzimy u lekarza czy wszystko jest ok.
Powiem ci ze takie przezycia zostaja w glowie. Moj mąż bał sie starac kolejny raz bo bał sie o mnie. Ale po 3 mcach postanowilismy ze jednak probujemy, staralismy sie moze z 3 tyg i postanowilismy ze jednak nie, ze odpuszczamy. Ale jak widac los zadecydowal inaczej 😊 Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze.
Trzymam za ciebie kciuki zeby wszystko dobrze poszlo i zebys niedlugo znow mogla byc w błogosławionym stanie 😚 Teraz jest ciezko to zrozumiec i zaakceptowac ale zobaczysz ze bedzie jeszcze pięknie ☺
 
reklama
Powiem ci ze takie przezycia zostaja w glowie. Moj mąż bał sie starac kolejny raz bo bał sie o mnie. Ale po 3 mcach postanowilismy ze jednak probujemy, staralismy sie moze z 3 tyg i postanowilismy ze jednak nie, ze odpuszczamy. Ale jak widac los zadecydowal inaczej 😊 Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze.
Trzymam za ciebie kciuki zeby wszystko dobrze poszlo i zebys niedlugo znow mogla byc w błogosławionym stanie 😚 Teraz jest ciezko to zrozumiec i zaakceptowac ale zobaczysz ze bedzie jeszcze pięknie ☺

Dziekuje Kochana!!Jestem pewna, ze wszystko bedzie dobrze :) Na szczescie mam w sobie jeszcze duzo nadziei.

Czasem lepiej zeby to los zdecydowal, tak jak u Ciebie!:) Na pewno wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki.
 
A na co teraz mialas miec badania? zalozyla ci juz karte ciazy? Dziwne ze mialas badania az po 26 tyg ciazy 🤔
U mnie na pierwszej wizycie miedzy 6-10 tyg pobieraja krew zeby zbadac tsh, potem w 12 tyg zaklada karte ciazy i robia reszte badan.

Teraz na tarczyce i jakieś tam inne wartości właśnie a kartę ciąży chodzi ci o graviditetsintyg? Jeśli tak to u nas wystawia właśnie dopiero po usg połówkowym.
I w zeszłej ciąży kazała mi tez zrobić dopiero na wizycie po połówkowych a teraz kazała zrobić te badania już teraz ale na graviditetsintyg i tak musze czekać do po połówkowym usg bo szybciej nikt bez usg nie wystawi a wcześniej nie chcą mi zrobić
 
reklama
@aspen11
Zapomniałam ci dopisać że u nas Przecież ciąża jest ważna od 22 tyg bo do tego czasu mogę usunąć bez żadnych pytań. Wiec nie dość że musze czekać na połówkowe w 19 tyg to potem będą mi jeszcze dzwonić z 3 razy czy napewno niechce usunąć i dopiero potem wystawią zaświadczenie o ciąży do Försäkringskassy, przynajmniej tak było w ciąży z Igorkiem w 2018. Usg wyszło perfekto a mimo tego co tydzień przez 3 następne tygodnie dzwonili ze szpitala czy niechce usunąć. Byłam wtedy w szoku
 
Do góry