reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Z tego co pamiętam to później głównie mocz, morfologia, tsh i raz w każdym trymestrze miałam toksoplazmozę bo nie mam przeciwciał. Pod koniec ciąży się powtarza HIV, robi się hbs i jeszcze jakieś badania. No i pobiera się wymaz na gbs.
To trochę tego jest i za każdym razem pewnie trzeba kasę wyłożyć skoro nie daje skierowań [emoji849]
 
reklama
Moje serduszko też bije ♥️
OM 6+6, a USG 6+4
Gratuluje wszystkim udanych wizyt👍
 

Załączniki

  • C2AF4A33-0D07-42D7-97DB-6B56A346E401.jpeg
    C2AF4A33-0D07-42D7-97DB-6B56A346E401.jpeg
    467,1 KB · Wyświetleń: 67
Ja teraz takie mialam badania zrobić. A Wy jakie mialyscie zlecone?
 

Załączniki

  • 1586204689059945115438.jpg
    1586204689059945115438.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 76
Ja w 6 tygodniu też miałam plamienie, pojechałam na ginekologię i okazało się że jest ok.Jestem po dwóch poronieniach.To moja trzecia ciąża. Teraz jestem w 11 tygodniu.Jutro.mam wizytę i boje się jak nie wiem co bo niby żadnych plamień nie mam ,ale przy drugim poronieniu też nie krwawilam a mimo to jak się potem okazało ciąża się poprostu przestała rozwijać.takze jak widzisz nie ma na to reguły.Czytslam o dziewczynach które miały krwawienia i donosily ciążę ,a są też takie np.ja ,że mimo, że krwawień nie było to ciąża się zakończyła :( Bądź dobrej myśli.

Dokładnie tak jak napisałaś... ja miałam tak samo, żadnego krwawienia i poszłam na usg a tam już ciąża przestała się rozwijać i serduszko przestało bić i na drugi dzień od razu do szpitala jechałam :(
 
reklama
Do góry